1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ocellaris'e Koca Lazım !

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Benim Ocellaris'e Koca lazım arkadaşlar. Kimseyi beğenmiyor. :F Yanına sokulan adayları tek tek uzaklaştırıyor. Buldukça erkek adayı almak çözüm olmaz sanırım. Bu yüzden aklınızda olsun koca adayı varsa elinizde veya görürseniz fark etmez istemeye de geliriz artık. :F

Buna koca bulmam lazım kesinlikle arkadaşlar.

zgrkaralar bunu beğendi.
  2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Abi o balık hem cinsi ile bir ilişki yaşıyordu, sende aldın geldin, istemez tabi koca.:F

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hiç sorma Murat balık çok güzeldi. Eş tutar dedim ama davul bile dengi dengine dedi. tem01.gif

Genç tabi erkek adayı biraz daha beklemek lazım sanırım ama bu kocaya kaçar o zaman kadar. :F

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Anemona girmiş hemen, ötekilerinide kovdu sanırım Temel.

Bendekileri denemek istersen alabilirsin.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Talibim Murat onlara. Zaten keyif alamadın anemona girmedikleri için biliyorum. Yaparız bir takas veya sana keyif alacağın balık alırım. Kap gel balıkları çayımızı da içeriz. Hep biz gelmeyelim.

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Yakaladım balıkları, ama dekoru maaf ettim, toparlayayım çıkarım Temel.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kusura bakma Murat, çıkarırız acısını. Dekor değişimi iyidir ara sıra monotonluğu alır. tem01.gif

--- Ekleme; ---

Sırtım yere gelmez bak Teoman abi ne hediye etti bana. Allah sonumuzu hayır etsin bakalım, dostlar sağolsun. tem04.gif

8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Orfoz değilmi o balık? Yemişim öyle balığı akvaryumda göremedikten sonra.

Garibime giden, Teoman abinin hediye etmesi. Yerine ne aldı senden?:F

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hiçbir şey istemedi...Henüz.:D Gel bakalım görünüyor mu görün müyor mu akvaryumda. Bakmayı bilmiyorlar balığa. İlk kez besleyeceğim ama bana gelen yemeli ve görülmeli. tem01.gif

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Arkadaşlar sağolsun Murat bir lafımızla elindeki bir çift Ocellarisi alıp getirmiş. Mahçup olmadım dersem yalan olur. Fotoğraf eklemiyorum çünkü onda da carpet anemon var ve bir türlü girmemişler. Benim akvaryuma salar salmaz carpet anemona yerleşince Murat biraz sinirlendi, fotoğraf ekleyip iyice kızdırmayayım. Biraz sakinleşsin eklerim. :F

Teşekkürler Murat... :ay:

11. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aslında severek ve ne zamandır almak istediğim ve bulamadığım bir türdü, bulduk aldık, peşine iki tanede anemon aldık, ama gel gelelim, girmediler anemonlara.:(

Evet harbiden uyuz oldum, bana nispet yaparcasına, direk anemona girdiler. Ulen bari bir gün sonra, iki saat sonra girselerdi.:F

Sana iki tane balık değil, akvaryum hizmetindedir Temel'ime bak. Lafı bile olmaz.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş