1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Office Tank 150 -70-70

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde zuzuibo tarafından 26 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. zuzuibo

zuzuibo

Yer:
    Bursa
    İsim:
    ibrahim
    Merhaba iş güç derken evdeki tankı bozunca arkadaşım ile ofise tank kurma niyetine girdik süleyman usta yapımı 150/70/70 ebatında tank PS NYOS modelini hatırlamıyoruz :) tunze dalga motoru 40 kg kaya ve argonit kum 35 kg tuz olarak aquaforest kullandık kafa motoru jeboa 9000 ,aydınlatma olarak 6*80 W T5 armatür kullanacağız ve aydınlatmaya ledleri topladım ufak işleri bitince 55*3w led eklemesiyle soft mercan ile yola başlamayı düşünüyoruz duruma göre media reaktör ekleme olacak ro ile suyu doldurduk tuzu ekledik vira bismillah....

Ekli Dosyalar:

2. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Hayırlı olsun. 70 cm yükseklik için üstadlar daha iyi bilir ama MH de gerekli olur sanki

3. zuzuibo

zuzuibo

Yer:
    Bursa
    İsim:
    ibrahim
    iş yerinde ve hedef soft mercan olduğu için 80 W t5 yeterli gördüm fakat duruma göre aydınlatma olarak değişiklik yapabiliriz değerlerimiz otursun önceliğimiz canlı girişi :)

4. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Bence kaya tasarımını biraz daha değiştirebilirsiniz.

5. zuzuibo

zuzuibo

Yer:
    Bursa
    İsim:
    ibrahim
    kaya dizaynı biraz genel isteğe göre oldu :) fakat durso yanında tunze wave box eklendi bugün aquaforest bios bakteri kültürü girişine başladık ve suyumuz oturdu bir kaç güne artık diatom bekliyoruz

Sayfayı Paylaş