1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Okuyun ve Şükredin

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Eğer yazacaklarıma evet diyorsanız ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacak ve halinize iki kat şükredeceksiniz.

1- Eğer bu sabah sağlıklı uyandıysanız, bu hafta hastalıktan ölecek olan bir milyon kişiden çok daha şanslısınız.

2-Eğer hiç savaş görmemiş, hapse düşmemiş, işkence görmemiş, açlık çekmemişseniz dünyadaki tam 500 milyon kişiden daha şanslısınız.

3- Eğer evden çıkınca bir kazaya, tutuklamaya, işkenceye uğrama ihtimaliniz yoksa 3 milyar kişiden daha şanslısınız.

4- Eğer buzdolabınızda yiyeceğiniz, sırtınızda giysiniz, üstünüzde çatınız ve uyuyacak yeriniz varsa dünyanın yüzde 75'inden daha zenginsiniz.

5- Eğer bankada ve cüzdanınızda sizi rahat geçindirecek paranız varsa, birilerine yardım yapabiliyorsanız, dünyanın ilk yüzde 8 zenginlerindensiniz.

6- Eğer anne babanız sağ ve evliyse dünyada ender bulunan kişilerdensiniz.

7- Eğer bu yazıyı okuyabiliyorsanız, yeryüzündeki 2 milyar okuma yazma bilmeyenden daha şanslısınız.

8- Eğer şu anda bu yazıyı portalda okuyor, akvaryumunuzla alakalı konuları burada takip ediyorsanız... ülkedeki ortalama 20.000 internet ile akvaryum forumu kovalayan 15.061 kişiden daha şanslısınız.

Sevgiler...

ozcan13, Erman Pehlivan, lcturkey ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Tesekkurler Temel Abi bir kez daha sukretmemiz gerektigini hatirlattin bize.

3. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Annesiz büyüyen samimi bir arkadaşımla ilgili üzücü bir haber aldım bugün. Arkadaşım arabayı eşine tecrübe edinsin diye veriyor ve şarampole yuvarlanıyorlar. Sadece eşi ölüyor. Şu an kendi çocuğu da annesiz büyüyecek.

4. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Ne yazik ki hayatta guzel sey az dram cok Allah ailesine sabir versin.

Sayfayı Paylaş