1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Olcay Abimize geçmiş olsun

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde RuPTuR tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Nurallah abi;Mert ,Ozan ve sevgili kardeşim Elif; hepinize ayrı ayrı iyi dlilekleriniz ve temennileriniz için teşekkür ederim.

Elif; sen az buçuk biliyorsun beni.Bu deli laz damarı attınmı birkere önüne geçilmiyor ne yazık. :hasta: Ne desen haklısın lafım yok,sen zaten hep doğruyu konuşursun. Ama sende bu deli dostunu anla biraz. dost: Bende istemezdim tabi böyle olsun ama olan oluyor işte. em32.gif

2. samurai

samurai

Yer:
    İstanbul / Beylikdüzü
    İsim:
    Metin Öztürk
    Olcay Bey
    Büyük geçmiş olsun...

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Olcay abi başlığı yeni gördüm. Özür dilerim. Bir süredir şehir dışındaydım o yüzden aranızda değildim ve bu nedenle başlığı geç gördüm. Çok çok geçmiş olsun abi. Yüce Rabbim seni sevdiklerine ve bize bağışlamış. ALLAH ömrü hayatında inşallah bir daha kaza , bela göstermez abi. Tekrar geçmiş olsun.

Saygılarımla...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Teşekkür ederim Metin bey.

Allah razı olsun Hüseyin. Bu arada sen nasıl oldun ?

5. wildmalawi

wildmalawi

Olcay abi kusura bakma uzun süredir yoktum başlığı yeni gördüm çok geçmiş olsun. İnsallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Teşekkür ederim Erdem Allah razı olsun.

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Hamdolsun abi. Çok şükür rabbime iyiyim. ALLAH her daim yardımcımız olur inşallah. Kaza belayı bizden uzak , mutluluğu ve huzuru bize yakın eyler inşallah. Tekrar geçmiş olsun üstadım.

Saygılar...

Sayfayı Paylaş