1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Olcay Arkadaşımıza Geçmiş Olsun

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Olcay hocam çok büyük geçmiş olsun ya.. Valla çok üzüldüm.. Dikkat et kendine hocam.. Herşeyin dıyı var senin yok , ona göre ;)

2. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Olcay Hocam çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cümleten teşekkür ederim arkadaşlar.Böyle güzel mesajaları aldıkça insanın morali düzeliyor.:yun:

4. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Olcay abi geçmiş olsun.ALLAH(cc)şifalar versin.Kusura bakma abi,gece 12'ye kadar çalışıyorum yeni haberim oldu.Az önce arayacaktım saat 11 oldu diye araamdım.
    Benimde sol bileğim 3 defa çıktı,sporu bırakmak zorunda kalmıştım.Mezara kadar ağrılarını çekecem herhalde.Soğuk havalarda hep sızlar.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Teşekkür ederim Özgürüm.:em:

Kırık çıkık hakkatten öyle ömür boyu sancısı bitmiyor.Geçmişte aynı bileğe kırmıştım.Yıllardır nezaman ağır birşey kardırsam hep ağrısını çekerim.Bu sefer hem dirseği kırdık hemde bileği çatlattık.İşiminde ağır iş olması tabi durumu zorlaştırıyor.Dün bu sakat kolla mecburiyetten merdivene çıkıp montaj yaptım ama sabaha kadar fena kıvrandım.Çekeceğiz artık ne yapalım.Allah cc. beterinden korusun.

6. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Olcay abicim geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.

7. BRL_VTEC

BRL_VTEC

İsim:
    birol
    Gemiş olsun olcay abi ALLAH beterinden korusun inş en kısa zamanda düzelirsin..

8. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Başlığı görünce eski geçmiş olsun başlığı sandım ama yeni olduğunu sonradan farkettim
    Olcay abi çok geçmiş olsun dikkat et kendine.

9. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Geçmiş olsun abi inşallah kefaret olur.

10. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Geçmiş olsun Olcay abi, çok üzüldüm biraz daha dikkatli olursan sevinirim..

Saygılar...

11. kargolu

kargolu

İsim:
    serkal arman
    Geçmiş olsun Olcay Bey,
    görünmez kaza işte...Daha da kötüsü olabilirdi. bununla atlatmışsınız. Acil şifalar diliyorum..

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cümleten teşekkür ederim arkadaşlar Allah razı olsun.:em:

13. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    Olcay kardeş yeni duydum geçmiş olsun, son durum nedir, bir kaç ay alçıda mı kalacak kol?

14. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cem hocam öncelikle bayramını kutlarım.

Hocam son durum ilk durumdan farklı değil.:) Yani hala alçıda.

Kolu tam dirsekten,yani oynak yerden kırmışım ve aynı zamanda bilektede çatlak var.Doktorlar 1 ay alçıda kalacak,1 ay sonra filim çekecez iyileşmişse alırız iyileşmemişse alcıya devam dediler.Ama benim gibi ömründe koluna saat bile takamayan adam için nasıl bir işkence anlatamam.Tabi dururmuyum hiç.3 gün çok şiddetli ağrım oldu dördüncü gün evde alçıyı yarıp çıkarttım.:) Biraz pskolojik olarak rahatlyorum kolumda bir ağırlık olmayınca.Akşamları evde kolumu hertarafından yastıklarla destekleyip alçıyı 1 saat liğine çıkartıp sonra hanıma geri sardırıyorum.:)Tabi bu arada fena ağrım oluyor ama olsun.Ben o ağrıyı çekerim genede çıkartırım fena daraldım bu alçıdan.Doktorlar hernekadar 1 ay desede ben bugün yarın söker atarım bu mereti.Geçmiştede aynı bileği kırdığımda 15 günde söküp atmıştım alçıyı.Birkaç ay ağrıdan kıvransamda takmadım geri.Çok pis huyum var yaa sanki kolumu birisi tutmuş bırakmıyor gibi hissediyorum.Arabada emniyet kemeride takamam boğuluyorum sanıyorum bu huyum yüzünden.:hasta: Yani sonuç itibarı ile sök tak geçiyor hayat hocam.:crazy:

15. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    O kemerden bende nefret ederim. :serda:

Sayfayı Paylaş