1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Olcay Hocamın Dikkatine

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde volkantr34 tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Yönetici arkadaşlar kusura bakmasınlar lütfen daha önce olcay hocaya attığım mesaj konudan silinmiş.O sebepten konu açmak zorunda kaldım.. Olcay hoca sayesinde genel duyuru gibi olsun.

Olcay hocam günlerdir sana ulaşmaya çalışıyorum ama mesaj kutun dolu olduğu için ulaşamıyorum.İlgilenirsen sevinirim. aliye:gif

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Olcay Hocamın Dikkatine

Volkan hocam, nedir bu sorun bizde anlayamadık. Bazı arkadaşlar bana özel mesaj yollayamıyorlarmış. Halbuki ben ne engelleme yaptım nede mesaj kutum dolu. Anlamadım gitti bu durumu. :bilmem: Volkan hocam atmaya çalıştığın mesajı tekrar atarmısın bakalım bu sefer gelecekmi . saat:gif

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Olcay Hocamın Dikkatine

Ben de tam 1 haftadır Olcay abiye ulaşmaya çalışıyorum. Fakat her mesaj yollamayı denediğimde gelen kutusu dolu olduğu için mesajınız gönderliemedi diyor. Olcay abi gelen kutun boşsa sorun nedir anlamayaıdm :(

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Olcay Hocamın Dikkatine

Fatih mesajlarımın tamamını sildim. Temel hoca va bazı birkaç kişiyle mesajlaşmalarımda sorun yok. Fakat bazı arkadaşlarda bana özel mesaj yollayamadıklarını söylüyorlar. Sanırım bir sorun var ama en kısa zamanda çözeceğiz. ;)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Olcay Hocamın Dikkatine

Sorun hallolmuştur. Bundan sonra rahat rahat mesaj yollayabilirsiniz. :)

Sayfayı Paylaş