1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Onların evinde bu yıl Bayram yok

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde falconx tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. falconx

falconx

Yer:
    İstanbul, bakırköy
    İsim:
    Nafiz TİMUROĞLU
    Esir Pilotlarımız İçin Dünyayı Ayağa Kaldırınız
    Dostlarım benim iki kardeşimin evinde bu yıl Bayram yok. Hüzün var, keder var, unutulmuş duygusu var. Bu iki kardeşim 67 gündür esirler. Onlardan haber alamıyoruz. Bu nedenle belki umut olur düşüncesi ile başlatılmış bir kampanya var. Sizde oraya bir imza atın küçükte olsa umut umuttur.
    Adres aşağıda imzanızı esirgemeyin. 11 000 imzayı geçtik.
    http://www.change.org/tr/kampanyalar/esir-pilotlar%C4%B1m%C4%B1z-i%C3%A7in-d%C3%BCnyay%C4%B1-aya%C4%9Fa-kald%C4%B1r%C4%B1n%C4%B1z-freedomforturkishpilots

Yasin K., YIKIKTEMO, harfuzmani ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Açıkçası oraya atılan imza ne işe yarar bilmiyorum.Faydası olacaksa ne ala..
    Bunca zamandır hala esir olmaları ne kadar üzücü, kaçırıldıklarını ve sonrasında verdikleri ses kayıtlarını hatırlıyorum.Bunca zamandır başka hiçbirşey hissetmedim.Evindeki hüznü düşündüm de bir an!...
    Gerçekten acı verici, millet olarak bazı şeyleri çabuk unutuyoruz, unutturuluyoruz!Allah sevenlerine sabır versin, inşallah sağ salim kavuşurlar ailelerine.

Tapatalk...

3. ilhan_34

ilhan_34

Su an hayatta olduklarina dair net bir bilgi var mi ?

İLHAN ARSLAN

4. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Tek suçları Türk olmak ve daha önce pilotlarımizi kaçıranlara T.C nin aracılık edip Öso tarafından esir alınanları kurtarmaya aracılık etmesi. Adamlar esir alıp esirlerini kurtarmak istiyor. Suriye de işler planlandığı gibi gitmeyince hükümet pilotlarimizi unuttu. Biz unutmayalım unutturmayalim

Montimahir bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bu olayı esefle kınıyorum...

6. falconx

falconx

Yer:
    İstanbul, bakırköy
    İsim:
    Nafiz TİMUROĞLU
    Dün bayramdan bir gün önce çekilmiş videoları yayınlandı. Ailelerine iyi olduklarını bildiriyorlar. Sağlıklı görünüyorlardı.

Sayfayı Paylaş