1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Onlarinda ÖzgÜr olmaya hakki var!!!

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ÖZGÜRLÜK tarafından 15 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ÖZGÜRLÜK

ÖZGÜRLÜK

İsim:
    hasan özgür
    Yeter artık hayvanların da özgür olmaya hakları var!!! Balıklara işgence çektirmeyi bırakın onların yaşam alanı göl ve denizler... Akvaryum denilen cam kutular değil !!!Eğer hayvan seviyorsanız onların yaşam alanını kısıtlamayın hiç bir hayvan doğadan ayrı mutlu olarak yaşayamaz insanlar hayanları rahat bırakın onlarda özgürdür!!!!

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Onlarinda ÖzgÜr olmaya hakki var!!!

Siz önce çok meraklıysanız doğal alanlarında olan balıkları kurtarın ve nesillerinin tükenmemesi için mücadele verin Hasan Bey. Ondan sonra akvaryuma el atarsınız. Akvaryumlardaki balıkların %90 kadarı kapalı sistemlerde üretiliyor. Doğada balık türleri yok olurken sizin gibi iş olsun torba dolsun diyenler akvaryumlardan borç balık isteyeceksiniz neredeyse haberiniz yok.

Akvaryum onlar için gel keyfim yeridir, isterseniz bizim evi ziyaret edin görün, doğada nerde bulacaklar karpuzu. Ben yemiyorum onlara yediriyorum. :ay:

Bu konu işgüzarlık adına açılmış bir konudur, forumda sürünmesi adına silinmemiş...Kilitlenmiştir.

Sevgiler...

cirol, hasanaytekin, The_ReligiouS ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş