1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

otocinclus affinis(cüce vatos) bulamıyorum

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde expe tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Arkadaşlar, Otocinclus affinis (cüce vatos) hiç bir yerde bulamıyorum, acaba Bahçelievler ve Gazi Osman paşa taraflarında bulma imkanım varmı?
    Akvaryumcularda işi olan arkadaşlar benim içinde bakarsa çok sevinirim.

2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Maltepette mevcut ancak oraya da tek bu balık için gitmeniz anlamsız olur. Özel kurye ile gönderim oluyor sanırım.

Birkaç kişi toplanıp özel sipariş verdiniz mi yükünüz de hafifler. Kurye ile aynı gün teslim oluyor diye biliyorum. Ama 30tl falan kurye...

3. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Bayağı abartmışlar kurye parasını, bakalım bu taraflarda bulabilirsem daha mantıklı olucak galiba.Aramaya devam ediyim en azından.

4. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Arkadaşlarım kimseden ses çıkmıyor, kimse gezerken bir yerlerde görmedi mi bu balıklardan.

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Emre, İstanbul'da sadece maltepe pette bulabilirsin elinde var ise, başka yerde arama.

0216-370.66.35 telefon ile bilgi alabilirsiniz, var ise ayırtabilir kısa zamanda alabilirsiniz. Ayırmazlar ise, Mehmet bey var orada benim ismimi vererek ayırtabilirsiniz, bilgim dahilinde.

6. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    sahibinden.com'a da göz atabilirsiniz. üreticiler orada baya geniş türler satıyor.

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Otocinclus'u akvaryum ortamıda üreten henüz yok Hasan, doğadan geliyor diye biliyorum.

8. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Peki murat abi maltepe pet'i arıyacağım yarın bir bakıyım varsa ayırtırım.Gerçi internet sitesinde stokta yok diyo ama.Hayırlısı artık

9. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Maltepe pet bana baya uzakmış gidip alayım dedim bir an vazgeçtim sonra :)

10. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Valla bilmiyorum murat abi. Ama böyle bir çok tür gördüm yavrularıyla falan. Bu türü bilmiyorum malesef. Ama baya bir fazla seçenek var.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 19 Haziran 2015
  11. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Maltepe pet e gitmek, adamı bayıltıyor..

12. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Zaten ordada yokmuş arkadaşlar.birde gerçekten cok uzak bu tarafata oturan biri için..

13. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    İş başa düştü gene ne yapalım.:)

Gene Maltepe olmak kaydı ile, www.aqua-botanic.com a çarşamba günü gelmiş olacaktır. Yıldırım Hoca ile şimdi görüştüm.

Yeni Tropica bitki ithalatıda olmuş bilginize arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş