1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Otohime Balık Yemleri

Başlığı 'Canlı Yem Kültürleri ve Diğer Yemler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Otohime balık yemleri birkaç makale içinde geçiyordu, Japonların ürettiği bir yem ve bulunması zor bir yem. Tuzlu su balıkları için geliştirilmiş hali ile standart halde olan paketler biraz akıl karıştırıyor gibi, seçimi iyi yapmak gerekiyordu. Ülkemizde bu yemi bulmak imkansız elbette ama yem alternatif zenginliği azmış gibi bunu da deneme kaşıntısı tuttu.:D Kullanıyorum ve tecrübelerimi aktaracağım. Ebay sitesi üzerinden Otohime yemleri almak mümkün.

otohime.jpg

Ebay aracılığı ile Otohime yemi edinmek mümkün ama yemin yavru geliştirmesi kısmında işe yarayacağını düşünüyorum, bunun dışında genel balık beslemek için çok gerekli olduğu kanaatinde değilim.

Edindiğim Otohime balık yemleri numaraları; A1 - B1- S2

Otohime fish food.jpg

otohime A1 balık yemi.jpg

Otohime S1.jpg

murat parin, TencoMelih, 8020_r31s ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Yem yemeyen balığa yem yediren yem aranıyor. :D
    Tekerleme gibi oldu.

Abi neden kanadaya girişi yasakmis acaba

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Amerika bu kardeş, baktı yem güzel ve kendileri de dünyaya yem kasıyor sonuçta. Bu yem aslında sazan ve deniz besin tüketim balığı yetiştirme yemi. Adamlara zorla 1 kg paketler yaptırdı firmalar.

TencoMelih, MESUT_KERİM ve Pennywise bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş