1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Otomatik yemleme

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Orwin tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Orwin

Orwin

Selam arkadaşlar. Kafamda otomatik yemleme makinesi almak var. Hangisini önerirsiniz?

BBM Pin: 7533BE30

2. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Eheim 3582 guzel birşeye benziyor.Fiyatı cabası.Ancak almışken iyisini almak lazım.Çunku sonuçta yem.Makina bozulabilir yemi çok atar ve balıkların olumuyle sonuçlanabilir.

TencoMelih bunu beğendi.
  3. Orwin

Orwin

Ondan dolayı güvenilir bir makine almak istiyorum piyasada 20 TL den başlayıp 80/100 TL lere kadar fiyatlar var özellik farkıda yok, kararsız kaldım

4. Orwin

Orwin

Günde 6 yada 2 yemleme yapmasının çok önemli olmadığın düşünüyorum günde 2 kere yemliyorum 6 yemleme olupta miktarının az tutulmasının yavrular açısından faydası olurmu? (büyüklere yem olmaması açısından)

5. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Yavru balıklarda genelde 6-8 arası ve azar azar yemleme oneriliyor.Daha hızlı boy atıyorlar.Ben gunde 5 kere yemlemiştim mucevher yavrum 50 litrede 1 ayda 2 cm olmuştu.Bence faydası oluyor.

6. Orwin

Orwin

O zaman günde 6 yemleme desteği olan bir makine almak lazım, fazla yemin büyüklere ters tepkisi olurmu azar azarda olsa.

7. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    EHEİM 3582 benimde kullandığım çok iyi tasarlanmış bir cihaz.İki farklı bölmesi ile farklı çeşitlerde günde altı kere yemleme yapabiliyorsun.Spiral mekanizması yemin nemlenip akmma riskinide ortadan kaldırıyor.

TencoMelih ve Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş