1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Oyun konsolları

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde suret tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Selam, oyun konsolu, wii, ps3 kullanan, oyun oynayan var mı forumda? Aslında zaman bulabilen :) veya çocuğu oynasın diye konsol almış olup da onun geçemediği bir bölümü geçmek için kendisini bir anda elinde kumanda televizyonun karşısında bulan bir ebeveyn???

Xbox'ı özellikle yazmadım. Şöyle inceden bir (iki) video ekleyeyim, konsolu olmayan da almazsa benim de adım Rıza değil..

ps3 - Eğer yüksek kalitede görüntü isterseniz (görsellik ön planda)
    [video=youtube;vG0WEiO4vgM]http://www.youtube.com/watch?v=vG0WEiO4vgM[/video]

wii - sadece eğlence, hoplama zıplama, tekmeleme, ters dönme koltukta oturamama gibi şeyler isterseniz :
    [video=youtube;kLjph5mIawM]http://www.youtube.com/watch?v=kLjph5mIawM[/video]

Yok mu benim kafadan kimse yav?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Oyun konsolları

Burak bunlarla ne olur bir anlasam belki senin kafadan olma ihtimalim olacak ama anlamadım ki nedir. Cahilliğime ver.saat:gif

3. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

XBox 360,Play Sation2,Nintendo DS,Play Station Portable var bizde.Çocuk oynuyor işte.Ama bazen arkadaşlarla bizler de turnuvalar düzenlemiyor değiliz :D God Of War favorimdir.Ancak çok nadir oynayabiliyorum.Malum iş güç derken vakit kalmıyor.Ancak hsftasonu hava kötü olur da evden çıkamazsak oğlanla takılıyoruz.

4. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Burak abi PS3'üm var hergün internneten maç yapıyorum.Ve oynadığım bir kaç oyun daha var.Keşke ama keşke daha önce alsaymışım PS3 sahibi olmak başka bişey anlamak için yaşamak lazım...super:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gif

5. Bahadır

Bahadır

İsim:
    Bahadır Değirmenci

Temel abi aman benden uzak dursun. Beni bu oyun ve konsol dünyasından kurtaran tek şey oldu. Akvaryum. Burak kardeşim sakın yanlış anlaşılmasın. Güzel bir paylaşım olmuş. Güzel bir konu. Ama Temel abi benden söylemesi senin 3000 lt akvaryumun Tüm oyun piyasasını ezer geçer benim gözümde. İyi akşamlar...

6. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Ben ikisinede sahip olan biri olarak kesinlikle ikisinin de yeri ayrı ve ne akvaryum sahibi olmanın nede PS3 oynamanın yaşı olmadığını düşünüyorum...:ay::ay::ay::ay:;);););)

7. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Aman abi estağfurullah :) Eskiden mario oynardık hop hop zıplayıp altınları toplardık. Veya tetris oynardık, doom oynardık adam vururduk. Bunlar da onun yeni hali :)

Tercihe göre ps3 oynarken gerçekçi görüntü, yüksek kaliteli sesler sayesinde kendinizi savaşın ortasında ve zevkten dört köşe buluyorsunuz. Adam öldürmekten tutun da bilgi yarışmalarına kadar...

wii sayesinde televizyona kumandayı fırlatma seviyesinde hoplaya zıplaya oynuyorsunuz, hatta küçük çocuğunuz varsa o da fanatik oluyor ailecek acayip bir havaya bürünüp eğleniyorsunuz :) Huni fırlatan tavşanlardan tutun da aerobik, yapmaya, inek yarışlarına kadar çeşit var.

Şu meşhur wii televizyon-lamba kırma videoları belki fikir verebilir :)
    [video=youtube;zYPv1LbSd8k]http://www.youtube.com/watch?v=zYPv1LbSd8k[/video]

veya ps3 için kalite görüntüleri :
    [video=youtube;n07GjCmZuZU]http://www.youtube.com/watch?v=n07GjCmZuZU[/video]

8. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Yeni oyun alan var mı bu aralar? Yorumlarımızı yazask paylaşsak? Takas filan da yapabiliriz aslında :)
    wii music arıyorum örneğin...

Sayfayı Paylaş