1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Palyaço Balığı Üretiminde Yeni Model

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Üretim Forumu' kategorisinde Alparslan tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
    Başın sağolsun kardeşim allah kolaylık versin. Bu arada ben de gaz verdim sisteme. :)

TencoMelih ve Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Sağ ol Hakkı abi teşekkür ederim, İstambula geldiğinde vede tankın kurulumu bittiğinde uğra balıkların her zaman hazır...:)
    Dostlar sağ olsun teşekkür ederim...:)

zipkinteam bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Babaannemin ölümünden sonra kurulumuna ara verdiğim yeni model üretim haneyi devreye soktum.:)
    Sistemin iyi olduğunu picassolarımı da ekledikten 1 gün sonra yumurtlamasıyla anladım, önemli olan da balıkların sistemi beğenmesiydi zaten.:D Anlaşılan bunların yavrularından bayağı platinum çıkacak nedeni eşlerin ön ve arka bantları açık, haliyle bu gen baskın çıkacak yavrulara aktarılacak.
    Şu anda kendimi kapattım üretime yoğunlaştım, fire clownlar da yumurta var, pajama kardinallerin de ağzı dolu, yaz bitti sayılır bu kış tam gaz ileri...

cimlikaya, TencoMelih, Onurs ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. zipkinteam

zipkinteam

Yer:
    Bandırma
    İsim:
    hakkı önder
    Eyvallah kardeşim geldiğimde müsait olursak uğrarım yanına,hem yüzyüze tanışırız,hem bilgi alışverişi yaparız...:)

Alparslan bunu beğendi.
  5. çok güzel olmuş alpaslan ellerine sağlık...

Alparslan bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Sağ ol abi teşekkür ederim...:)

Sayfayı Paylaş