1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Palyaço Balığı Fiyatı

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 28 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Palyaço balığı fiyatı önemli, doğal olarak palyaço balığını görüp deniz akvaryumu kurulumu yapmak isteyenler var. Ayrıca anemon balığı fiyatı uygun olduğu için cazip geliyor merak edenlere. Yazımız içinde palyaço balığı fiyatları neden uygun, neden bazı türleri çok pahalı gibi değişkenliklere dikkat çekeceğiz.

Palyaço Balığı Fiyatı Ne Kadar, Anemon Balığı Fiyatı Hep Ucuz mu

Palyaço balığı Fiyatı.jpg

Aslında ilk olarak belirtmek gerekirse, Palyaço üretimi kapalı sistemlerde yapılabildiğinden ve kısa aralıklar ile tekrar üreme periyotuna girdiklerinden dolayı bu palyaço balığı fiyatı tarafında etkili oluyor. Doğal alanlarında da etkili ve sürekli üreme gerçekleştirmeleri, resife indikten sonra anemonların güvenli ortamında nispeten iyi korunduklarından dolayı nadir balık türleri arasında değiller. Kısaca, üreme kolaylığı ve bolluğu anemon balığı fiyatı adına önemli oluyor. Deniz akvaryumu ortamında bakılabilecek birçok farklı Palyaço Balığı türü bulunuyor. Bunların bazıları agresif, bazıları yarı agresif ve bazıları ise nispeten sakin huylu. Genel olarak Amphipron percula türleri ülkemize bolca gelir ve yerli üretimi de yapılıyor. Bu türlerin bol bulunan varyeteleri açısından bakacak olursak, palyaço balığı fiyatı 25 Lira ile 40 Lira arasında değişiyor. Bazı türler mesela picasso percula türleri nispeten pahalı. Bu türler insan eli tarafından melez olarak üretiliyor ve fiyatları 150 USD ile 300 USD arasında değişiyor.

Palyaço Balığı Fiyatları Olarak Uç Noktada Fiyata Sahip Türler Neler

Lightning Maroon Clownfish Palyaço balığı.jpg

Lightning maroon clownfish palyaço balığı fiyatları açısından uçuk rakama sahip türlerden biri. Arnı zamanda ORA Platinum Picasso Clownfish türüde uçuk fiyatlı palyaço balığı türleri arasında. 1500 USD fiyatlara kadar rakamları yükseliyor ve geçebiliyor. Bazı durumlarda ve genellikle esnafımızda eş olan çift bulunuyorsa palyaço balığı fiyatı elbette bir anda değişiyor. Örnek vermek gerekirse, tanesi 25 lira olan palyaço balığını eş durumunda çifti 150, 200 TL gibi bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Picasso palyaço balığı bir çift ben de bulunuyor. Onlara kısa bir süre önce yemlenme videosu çekmiştim. Videoyu da size sunmak istedim.

Deniz akvaryumu kurulumunu palyaço balığı görüp kurmak isteyenlerin umarız palyaço balığı fiyatı nedir merakını az da olsa karşılamışızdır.

Akvaryum Portalı

2. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    Çok beğendim, birileri kayıt altında tutuyor birileri de satıyor. Satışta da belli kriterler var zannedersem, bazılarını geri suya bıraktılar anladığım kadarıyla.

üretimhaneleri çok ilkel olmasına rağmen başarılı doğal kaynaklar kullandıklarından olsa gerek.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Video süperdi ne güzel yerler,yolu bilen varsa tarif etsin ...temo4

Sayfayı Paylaş