1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Palyaçolarıma ne oldu :(

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde ErcanBrs tarafından 23 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. ErcanBrs

ErcanBrs

İsim:
    Ercan
    Arkadaşlar merhaba yan süredir bende olan palyaçolarım bugün baktığımda üzerlerinde beyaz kekeler vardı ama beyaz benek gibi değiller sanki bunlar bölüm bölüm leke gibi. Geçen hafta carpet anemon Kaya'ların arasına girdi balıklarda sıkışık vaziyette hep anemon içindeler bi akşamları çıkıyorlar. İlginç olan çift olarak ikisinde aynı durumda diğer balıklar da bür sıkıntı yok. Acil yardımcı olursanız çok sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Normalde carpet anemon palyaçoya zarar vermez fakat sizdeki palyaçolar "saddleback" o yüzden bir şey diyemiyorum. Akvaryumda başka balıklar var mı varsa onların durumu nasıl...

3. ErcanBrs

ErcanBrs

İsim:
    Ercan
    Evet var onların durumları iyi. Carpet kaya arasına girdikten sonra böyle birşey oldu. İki palyaçoda birden olması garip geliyor

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Anladım, belki carpet sıkışmaktan dolayı farklı bir salgı salgılamış olabilir, şayet öyle bir durumdan kaynaklanıyorsa bildiğiniz gibi palyaçoların mukozası sağlamdır zamanla düzelir...

ErcanBrs bunu beğendi.
  5. ErcanBrs

ErcanBrs

İsim:
    Ercan
    Umarım öyle olur Alparslan hocam zaten carpet ı çıkarmayı düşünüyorum. Gelişmeleri yazacağım teşekkürler

6. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Ercan gecmis olsun.

Dun gorustugumuzde palyacolarin öldügü haberini vermistin.

En sagliklisi tankini tum detaylariyla tanitan bir konu acman olacagini dusunuyorum.

Portal her anlamda destek verecektir.

Kolay gelsin

Pennywise bunu beğendi.
  7. ErcanBrs

ErcanBrs

İsim:
    Ercan
    Teşekkürler Burak hocam

Evet palyaçolardan birini kaybettik ama diğer balıklar çok şükür iyiler sarımsaklı yeme devam ediyorum.

burak ozu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş