1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pet Fuarına istanbuldan katılacaklara izmirli arkadaslar yardımcı olabilirmi

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde MertMurat tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. MertMurat

MertMurat

İsim:
    Murat
    Merhaba arkadaslar,

Pet Fuarına İstanbuldan katılacaklara İzmirli arkadaslar yardımcı olabilirmi ?

Nasıl gelinir, nereden otobuse binilir, gece kalacaklar için uygun fiyatta pansiyon - otel varmıdır ? Nerde ne yenir vs.vs.

2. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Cevap: Pet Fuarına istanbuldan katılacaklara izmirli arkadaslar yardımcı olabilirmi

Murat abi İstanbul'dan İzmire bir çok otobüs var.Otobüsler garajdan kalkıyor.Uygun otel -pansiyon varmı bilemem ama internetten bakabilirsin,fuar alanı
    çevresindeki otellere.Fuar alanın yakınında bir çok lokanta ve mcdonalds var.Bende fuara katılıcağım.

3. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Cevap: Pet Fuarına istanbuldan katılacaklara izmirli arkadaslar yardımcı olabilirmi

İzmir'i çok iyi bilmem ama fuara yakın Basmane diye bi yer var. Orda uygun fiyatlı otel bulunabilir.

4. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Ben izmirde oturuyorum.Ama ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum.Her nerden geliyorsanız İzmir otogarında iniyorsunuz.Orda belediye otobüs durağı var.54 numaralı otobüse biniyorsunuz.Kentkart gerek ama siz bindiğinizde şöföre 3 5 bilet alabilirmiyim diceksiniz isterseniz 3 isterseniz 5 gidişlik bilet alıcaksınız veya dilerseniz kentkart alıcaksınız. 4.75 liraya içinede 10 tl yükletirseniz.1 tam 1.75 lira 90dk de binişler bedava.ÖRN:169 balçova-halkapınar metro otobüsüne biniyorsunuz Konak da inip Çiğli otobüsüne biniyorsunuz.Bindiğiniz çiğli seferi bedava oluyor.Bu tüm otobüsler için geçerli.Neyse konumuza donelim.54 numaralı otobuse binip şöföre söylerseniz sizi basmane gar da indirir.Orda iniceksiniz orda fuarın güvenliğine veya taksi durağındakilere sorarsanız(orda taksi durağı var fuarın orda)Size uygun oteli tarif eder.Dilerseniz gar ın içinde otel var MOM otel abim orda çalışıyor.Ama basmanenin yanındaki oteller daha uygun.Fuar tarihindede fuarın içine girerseniz orda birine sorarsanız size tarif ederler.Yardımcı olduysam ne mutlu bana.Sorularınız olursa bana sorabilirsiniz.Size elimden geldiğince yardım ederim.

5. MertMurat

MertMurat

İsim:
    Murat

Kalacak yer buldum Dikilide :) Biraz uzak sanırım ama beleş :D

İstanbuldan geleceğim gidiş dönüşş alırsam bilet 100 tl. Tek gidiş 60 tl.

Otogarda inince otobus firmasının ücretsiz servisleri var sanırım. Belli bir yere kadar getiren. Fuar alanına yakın neresi var acaba nereye binmem lazım otogardan ?

6. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Otobüs firimaları daha çok uzak yerlere çalışıyor. Yani şehir içine servisleri yok. Ama otogardan 54 nolu otobüse binip şöföre söylersen durumunu basmane gar da inicem diye indirir hemen karşısında fuar var zaten.

7. Emre_E

Emre_E

Yer:
    Manisa

İzmir Belediyesi otobüs firmalarının servislerini kaldırttı malesef ulaşım belediye otobüsüyle sağlanabilir gibi duruyor. Arkadaşların dediği gibi fuar ve basmane çok yakın yerler biri kavşağın bir tarafı diğeri öbür tarafı, o civarda kalınılabilecek birçok otel mevcut uygun fiyatlısı bulunur. Malesef pet fuarı zamanı Konya'da olacağım :por: memlekette olsam seve seve yardımcı olurdum saygılar:gif. Fuara gelicek arkadaşlara şunu şiddetle tavsiye ediyorum; fuarın orda Mc'donalds var onun yan tarafında Mavi Köşe diye bir kumrucu var orda karışık yemeden dönmeyin :heyo:

Sayfayı Paylaş