1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Philips 66 Ekran Led TV

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde LostRua tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Deniz akvaryumu malzeme ilanı olmadığı için buraya açtım. Zamanında öğrenci evine çıkma niyetimiz vardı. 3-4 kafadar bir ev tutup (ki hepimiz Konya'da ikamet ediyoruz hepimizin kalacak yeri var) maç seyretmeye, buluşmaya, sohbet etmeye kendimizce bir yerimiz olsun istedik. Buraya TV ve PS3 desteğinide ben sağlamak için bu ürünleri aldım. Lakin ne ev oldu ne bucak. Bugün PS3'ü sattım. (iki ayda bir defa bile yüzüne bakmamıştım, herkes keşke alsam der ama evinizde olunca niyetlenmiyorsunuz bile) Bu televizyonuda elimden çıkarmak istiyorum. İlan açmıştım satış sitelerine ama gelen talepleri uygun bulmadığım için hala bende. Yaz geliyor bahçeye, balkona, bağ evine, yazlığa lazım olur düşüncesiyle buraya konu açmayı uygun gördüm. Şayet hatalı düşündüysem sorgusuz sualsiz kaldırılabilir konu.

2000 Mesaj üstü üyelerimize 50 TL indirimde var. :)

Şayet yöneticilerden biri olur derse ilan detaylarını fotoğrafları paylaşırım.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş