1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

photobucket Üyelik ve İmageshack Fotoğraf Yükleme

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Arkadaşlar forumumuza kurduğumuz yeni photobucket eklentisini nasıl kullanacağınız ile ilgili küçük bir bilgilendirme, aşağıdaki videoyu izleyerek, nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca imageshack sitesinden yükleme yapmak isterseniz onun anlatımını aşağıda bulabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar dilerim.

[DAILY]xf8wst_photobucket_tech[/DAILY]

İmageshack Tercihi İçin:

Öncelikle sitesine giriyoruz. http://imageshack.us/

Fotoğraftaki anlatım şeklini takip ediyoruz öncelikle ve linkleri kopyalıyarak alıyoruz.

Doğrudan Link yazan yerin karşısındaki linkimizi kopyalıyoruz ve ardından forumumuzda mesaj yazdığımız editördeki bu [​IMG] ikona tıklıyoruz. Açılan kutucuğa linki yapıştırıyoruz ve tamam diyoruz.

Fotoğraf veya fotoğraflar mesajınızda, kolay gelsin...

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık Erman güzel olmuş. Mesaj editöründen isteyen konularda sormadan fotoğraf yükleyebilecek foruma. Editörde anlatıma uzanan buton olması güzel olmuş.:ay:

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  3. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    teşekkür ederim Temel abi, evet büyük kolaylık oldu, forumdan hiç ayrılmadan resim yüklenebiliyor artık.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu videoyu gene kaldırdılar yayından Erman sanırım. Başka bir upload sitesinden yüklememiz lazım sanırım. İzlesene video kıskandı bu videoyu benden söylemesi, ikidir siliyorlar.

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Evet abi gördüm bende sinir oldum bu ikinci. Nasıl yapılır kısmına ekliyorum bide. Nereye eklemem gerekiyor anlamadım? Dailymotiona da upload etmiştim bitane. Olmazsa geçici olarak onu ekleyeyim buraya.

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Daily motiona HQ olarak upload edip tekrar yükledim, bulanık değil sanırım? Gayet güzel görünüyor bende. Sizde de normalse, kalabilir dailyde, bulanıksa bildirmenizi rica diyorum, bildirin ki, yeniden daha güzel gösterecek bi yere yükleme yapabiliriz. ;) :ay:

Sayfayı Paylaş