1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Photobucket e Fotoğraf Yüklemek ~ Resimli Anlatım

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde kupeli tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Photobucket e Fotoğraf Yüklemek ~ Resimli Anlatım

Öncelikle Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket sitesine üye olmanız gerekiyor. Sağ üst köşedeki "Sign Up" a tıklayarak açılan sayfadan gerekli yerleri doldurup üyeliğimiz oluşturuyoruz. Ardından siteye üye grişi yapıyoruz.

Karşımıza gelen sayfada yeşil renkli "Upload" butonuna tıklıyoruz.

Ardından "Select photos and videos" a tıklıyoruz.

Siteye eklemek istediğimiz fotoğrafı bilgisayarımızdan seçiyoruz. Ctrl tuşunu basılı tutarak ile birden fazla fotoğraf seçebilirsiniz.

"Aç" tuşuna tıkladığımızda fotoğrafın "photobucket" e yüklenme işlemi başlıyor.

Yükleme tamamlanıca gelen ekrandan "View Album" e tıklıyoruz. Ve yüklediğimiz fotoğraf karşımızda.

Küçük hallerini gördüğümüz fotoğrafların üzerine gelince açılan pencerede "Img code" yazısının yanındaki kutu içerisinde yazan linke tıklıyoruz.

Kutu içinde "copied" yazdığında fotoğrafımızın linkini hafızaya almış oluyoruz.

Bundan sonra geriye forumda yazdığımız mesaja gelip ctrl+v yada mouse a sağ tıklayıp yapıştır demek kalıyor.
    link görünümü [I M G]http://i1097.photobucket.com/albums/g356/kupeli/royal_dottyback[/I M G] şeklinde olmalı.

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: Photobucket e Fotoğraf Yüklemek ~ Resimli Anlatım

Ellerine sağlık hakan abi güzel bir anlatım olmuş.

Yalnız bende linki tıklayınca otomatik copied yazısı çıkmıyor önceden çıkıyordu manual kopyalamak zorunda kalıyorum bilgin varmı onun ayarı ile ilgili.

3. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Halil tarayıcınla alakalıdır muhtemelen.

4. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Aslında bu konu sabitlenip yukarı alınsa iyi olur...

Sayfayı Paylaş