1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pişman Olan Murat Arkadaşa Hitaben

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 1 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bir günden biraz fazla olan performans. Bizim son kırmızı boncuğun arkasından üzülenler olduğunu duydum da bir video yayınlayayım dedim.

Müzik Murat için. :F

kırmızı boncuk dıy | İzlesene.com Video

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Cevap: Pişman Olan Murat Arkadaşa Hitaben

Ben ne diyeyim sana bilemiyorum ki? :F

Gitti boncuk gittiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ama iyi bir arkadaşa gitti, özlersem gider arasıra seyrederim ne yapayım, yada sana gelir hasret gideririm.:D

3. ilo840

ilo840

İsim:
    ilhan baştürk

Hatasız kul olmaz be Temel abi bazı şeylerin değerini insan kaybedince anlıyo. Gitme Murat abimin bu kadar üzerine o da çok üzülmüş baksana vardır herşeyde bi hayır. Gerçi o pc yani pardon kırmızı boncuk kaybedilmeyecek bir velinimetti ama olsun sağlık olsun sağlıklı balıklar olsun başka ne diyelim alan arkadaşada hayırlı olsun reçeli bol olsun diyelim.

murer bunu beğendi.
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yok İlhan aslında Murat abin üzülmedi sen bakma. Biz biraz işin gırgırındayız. Üzülmüş olmasını yazmak verdiği arkadaşı da üzer. İsteyerek verdi ve aslında verdiren de benim. O yüzden sorun yok, Murat istesin her an Kırmızı veya Mavi boncuk çıkar ortaya.

murer bunu beğendi.
  5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Tabiki üzülme yok, güzel bir kardeşimize gitti, güle güle kullansın. Tek şartımız reçelleri yayınlayacak.:)

6. ilo840

ilo840

İsim:
    ilhan baştürk

Anladım abiler yanlış anlaşılmasın alan arkadaşa hayırlı olsun gülegüle kullansın tabiki.

murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş