1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Picaso Percula

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde reis tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Olcay hocam teşekkür ederim link için. İnceledim gerçekten bu görüntüler çok güzel. Bu yavruları büyülteceksek eğer mutlaka rotifer üretmek gerekecek. Bu linki iyice incelerim. Gördüğün gibi rotifer üretmekte pek zorlanmıyorlar. Kullanığı bazı vitaminler malesef ülkemizde yok. Daha farklı yoldan bu açığı kapatabiliriz.

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Mesela ne gibi yollardan Abi ?... Paylaşım için teşekkürler Olcay Abi.

Saygılar...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hüseyin bu aşağıdaki ürünleri burada bulabileceğimizi sanmıyorum. Bizim bu ürünlere alternatif üretmemiz gerek.

Şu an akvaryumunda iki çiftim var. Eğer yumurtlarlarsa yavruları büyütmeyi başarmak istiyorum. Bu açıdan rotifer üretimi ve spirulina üretimi üzerine araştırma yapmayı düşünüyorum. Kültür temini nereden ve nasıl elde edilir tam bilemiyorum. Doğal deniz suyu eklemesi ile Plakton eklemeyi düşünüyorum tanklarına. Ya da plaktonları ayrı bir doğal su akvaryumunda canlı bulundurmak gibi düşüncelerim var. Bakalım hayırlısı artık.

Saygılar...

5. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Temel abi, Ben o ürünleri temmin edebilirim.

Ne işe yaradıklarını Söylermisin

Sayfayı Paylaş