1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pico reef

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde ogiler tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Arkadaşlar pico reef e bakmak gerçekten çok tecrübe gerektirir diye düşünüyorum ama yapıpta başarı sağlayanları gördüm çok güzel işler ortaya çıkmıştı ve cesaretlendim ısı konusunda çok şanslıyım yaz boyu odam 23 dereceyi pek geçmiyor acaba 20 litre pico mu sayılır sizce denemeli miyim?Herkes denemekten çekinirse nasıl gelişecek bu hobi bende
    mushroom polip ve xenia gibi dayanıklı mercanları ve 1 2 eklembacaklı eklemek istiyorum bir şelale filtre içine karbon elyaf ve fosfat tutucu koysam element vb eklemesi yapsam 20000k lık ve 10000k lik 2 t5 kullansam ayrıca dsb de uygulayabilirim.Ve refrigiumda kullanabilirim hatta sump bile yapabilirim.Bu işi kıvırır mıyım sizlerin yardımıyla sonrada nemo üretiriz. :D Bedavaya dağıtırız. haha:
    Not: Öncelik 125 litre nano reefte.

2. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Pico reef

Olur her şey olur yeterki hayal edin :heyo:

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Pico reef

Teoman abiye katılıyorum. Maşallah sumptan başlayarak filtre malzemelerine kadar düşünmüşsünüz. Sahip olunan şartlara göre hareket ettikten sonra olmaz değil.

4. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Pico reef

O zaman 125 litreliği tamamlıyalım bunuda yaparız.

Sayfayı Paylaş