1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pimtaş Zonder Boru

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Toygar NİRON tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Daha önce duymamıştım bunu.Özelliği nedir bilen var mı? Et kalınlığı fazla gibi geldi bana sanki ses için yapılmış.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Çoğumuzun kullandığı havuz tesisat borusu buda sanırım. Daha çok Fırat boru ismi geçse de farklı marka ve fiyatlarda bulunuyor. Beyaz olan türleri var ve onlar evet biraz daha kalın gibi ve onlar sanırım bina kalorifer tesisatında yaygın.

3. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Beyazları biliyorum Temel Bey; Onların yapıştırması ayrı bir dert ve bize yönelik aparatları pek yok. Pimtaş çok enteresan ve güzel aparatlar çıkarmış. Bende taşırma için boru tesisatını yapacaktım. Biraz araştırdım bunu gördüm. Renk siyah ama aparatları yok. Bir özellik bilgisi de edinemedim.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bir özelliği yok ve yapıştırmak için bir aparatı da yok, tangit ile yapıştırılıyor. Havuz borusu olarak geçer ve bir çoğumuzun kullandığı borudur zaten. Önemli olan borusu, dirseği gibi parçaları edinmek, gerisi kolay.

5. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Onların yerini öğrendim Temel Bey. Emintaş adlı bir firmaya yönlendirdiler beni Karaköy de, ama henüz vakit bulup gidemedim. İnternet üzerinden ihtiyaç duyduklarımı da belirledim, bir liste hazırladım. Lakin ''işte bu aradığım vana!'' dediğim ürünün 255 lira olmasından sonra kayışı koparıp bilgisayarı kapadım. Klasik borulamaya vanalara devam.

6. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Bir özelliği varmış. Basınç ve ses için tasarlanmış. Dış çap aynı kalırken iç çap normaline göre daha fazlaymış

Sayfayı Paylaş