1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

pleksi temini

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde scubadiver tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. scubadiver

scubadiver

Merhabalar ben yeni bir akvaristim yavruluk yapımı için pleksi ayrıca ışıklandırma için pleksiye ihtiyacım var ama nereden bulacağımı bilemiyorum. Camcılara baktım yapı marketler baktım yardımınızı talep ediyorum saygılar sevgiler

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    pleksi temini

Ayhan bey merhabalar,öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Ayhan bey pleksikılas malumunuz üzere genelde reklam sektöründe,yani tabelacılıkta kullanılır. Bu yüzden yapı marketlede ve camcılarda bulmanız nerdeyse imkansız. Bu malzemeyi sağlamak için ya tabelacılardan yada tabela malzemecilerinden yardım almanız lazım. Yapmayı düşündüğünüz yavruluk modeli nedir biraz açıklarmısınız ? saat:gif

3. Portnoy

Portnoy

pleksi temini

Olcay abininde dediği gibi reklamcılarda rahatlıkla bulabilirsiniz..Aramıza hoşgeldiniz..:)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    pleksi temini

Pleksi araştırması yaptık uzun zaman toplu ps projemiz için. Ülkemizde boru pleksi çeşitleri bolca var. Bulmakta sıkıntı yaşamadık. Ancak konu bu gibi küçük ebatlı parçalar olunca malesef tabelacılar size yardımcı olacak yer oluyor çünkü pleksiler kesinlikle boru olarak 2 metre olarak, düz plaka olarak ise 2 metreye 138 cm olarak satılıyor. Bu şekilde almak mantıklı olmuyor doğal olarak. Parçalar ise tabelacılarda bulunuyor.

Sayfayı Paylaş