1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pleksi Yavruluk

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde reis tarafından 8 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Emel hanım atölyeyi kapatıyorum. Şimdi girip baktım konuya daha resim eklememişsiniz.Bu sebeple yavruluğu yarın vermiyorum kargoya. Yavruluğun ayak sorununu çözelim öyle yollayayım diye düşündüm. Bu akşam yada yarın fotoğrefları eklerseniz ona göre istişare yapalım ne yapacağımız konusunda. Sonrasında kargoyu yollayayayım?

denideni bunu beğendi.
  2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Emel hocaaaammmmmm ???? :bye:

Senden cevap bekliyorum.?

denideni bunu beğendi.
  3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Olcay hocam yavruluk dün elime ulaştı çok güzel olmuş eline sağlık teşekkür ederim.

denideni ve reis bunu beğendi.
  4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    İyi kullanımlar.

Emel hocam,senden hala ses yok ? :bilmem:

denideni bunu beğendi.
  5. denideni

denideni

İsim:
    Emel emel
    Olcay Bey kusura bakmayın çok beklettiğimi biliyorum fakat bir vefat haberiyle şehir dışına çıktık.Bu sabah döndük.Orada kaldığım gün içinde 1 kez çarşıda bir iş halletmem gerekti ve önüme bir akvaryumcu çıktı. Vantuz sordum.bağımsız 3 adet vantuz verebileceğini söyledi.Satın aldım.Fantuzun fotoğrafını hemen ekliyorum.Satıcı çok kuvvetli olduğunu söyledi.Vantuzun orta kısmının kalınlığı 0.5cm gibi.Akıl vermek gibi algılamayın lütfen ama aklıma gelen bir fikri sizinle paylaşmak isterim.Yavruluğa inceden kalına doğru üst taraflarından kesitler eçsanızda vantuzu oraya geçirerek sabitlesem sizce sağlıklı olur mu?Ya da bu vantuzlara uygun nasıl bir askı yapılabilir.Ölçü olayına gelince o kadar çok ölçü çıkıyorki kapak ve kayıtlarda bazı yerlere elim ulaşmıyor bile ölçmek için sanırım yine en iyisi vantuzla olacak.Cevabınızı bekliyorum.

[​IMG][/URL][/IMG]

--- Ekleme; ---

Güle güle kullanın bol bol yavru diliyorum.Keşke dişinin yavrularını bırakıp rahatladığının bi çizgi romanını görsek :)

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hocam başınız sağolsun. Allah cc. rahmet eylesin.

Yavruğa kesit açmak sorun değil ama bu şekilde sağlıksız olur. Yavruluğu takıp çıkartırken bu kesitlerden pleksi kırılabilir. Bulduğunuz vantuzlar güzel. Ben yavruluğun köşelerine yakın yerlerinden 5 mm çapında delik açayım vantuzları buralardan sokarsınız?

denideni bunu beğendi.
  7. denideni

denideni

İsim:
    Emel emel
    Teşekkürler Olcay Bey.Allah sizlere uzun ömür versin.

reis bunu beğendi.
  8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Yavruluğa delikleri açıp yolluyorum hocam. Az evvel mng de çalışan arkadaşımı aradım akşama uğrayacak bana.

denideni bunu beğendi.
  9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Emel hanım başınız saolsun .

denideni bunu beğendi.
  10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Emel hanım mng deki arkadaşımın işi çıkmış bu yüzden akşam uğrayamadı bana. Nasip olursa bu akşam vereceğim ve sabahtanda yola çıkacak yavruluk. Bilginiz olsun.

denideni bunu beğendi.
  11. denideni

denideni

İsim:
    Emel emel
    Sizler sağolun İsmail Bey,oğlumun bir arkadaşı,körpecik,trafik kazasında kaybettik.İnsan ne yazılır ne söylenir bilmiyor.Allah kimseye evladının acısını göstermesin.

--- Ekleme; ---

Çok teşekkür ederim Olcay Bey,bakalım kaç günde gelecek,arkadaşınız bilir gerçi bizde ona göre kontrol ederiz.Eğer takip numarasını bana özelden bildirebilirseniz internetten de takip etme şansımız olur.Tekrar teşekkürler.

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

YIKIKTEMO, denideni ve fth-94 bunu beğendi.
  13. denideni

denideni

İsim:
    Emel emel
    Bir fotoroman olmuş :) Emeğinize sağlık :) Yavrular yaşadı :) Onları düşünen bir sürü insan var :)

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık Olcay her zamanki gibi süper olmuş yavruluk.

denideni bunu beğendi.
  15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Pleksi Yavruluk

Emel hocam öncelikle özür dilerim. Bildiğiniz gibi kargoda oluşan malum sorun sebebiyle yavruluğunuz elinize ulaşamadı.Kargodaki arkadaşım kargoyu yollarken göndericinin adres,telefon numarası vs gibi bilgileri girmemiş ve dolayısıyla kargo bize geri dönmüyor.Elimizde takip no su var bu hafta araştıracağız. Paket aktarmada takılmış onu biliyoruz fakat ulaşamıyoruz. Bu hafta pakete ulaştık ulaştık olmadı yeniden yapıp yollayacağız artık.:yun:

16. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Pleksi Yavruluk

Olcay bana da lazım böyle bir şey. Bana tabanı beyaz pleksi ve yanları koyu lacivert veya siyah pleksi şeklinde lazım. Ölçü almadım hünüz kurulum ardından alacağım. Bu renkler çok önemli bulabilir miyiz parça marça bir şeyler ?

Sayfayı Paylaş