1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Plus Akvaryum

Başlığı 'Plus Akvaryum Sistemleri' kategorisinde PlusAkvaryum tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Normal günlerde size whatsapp tan ulaşıp bilgi alma şansımız var mı acaba ?

SM-A300H cihazımdan gönderildi

suret bunu beğendi.
  2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Yok. Endonezyaya gittiklerinde whatsapp'dan ulaşabilirsiniz, öyle yazıyor mesajda :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YMR_AY, Pennywise ve m.avcıoğlu bunu beğendi.
  3. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    Elbette ulaşabilirsiniz :) Burak sen hariç

YIKIKTEMO, Alparslan, suret ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Biz kayınpederimle müdavim müşterisiyiz Serkan bey güleryüzü ve ilgisiyle bize devamlı yardımcı oluyor fiyat konusundada en uygun yerlerden biri diyebilirim canlılarıda gayet güzel üsküdar meydandan yürüyerek 5 dk lık bir mesafede.Ayrıca kendinden bi yemek alıcağımız var

Sent from my iPhone using Tapatalk

PlusAkvaryum bunu beğendi.
  5. Hayırlı olsun.
    Hafta sonu Plus Akvaryum'dan alışveriş yaptım, özenle yapmış oldukları kargo ile canlılar sağ salim tarafıma ulaştırıldı.
    Göstermiş oldukları ilgiden ötürü, Caner bey ve özellikle Serkan bey'e çok teşekkür ederim.

medmarine2 ve PlusAkvaryum bunu beğendi.
  6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Burda sorun Plus akvaryumla değilki Caner beyle yaşananlar.Bende tankımı ona yaptırdım ve @Cesurix nickli arkadaşın yaşadığı şeyleri yaşadım.En sonunda lanet olsun deyip eksiklikleri kendim tamamladım.

Düzenleme: 5 Mart 2016
  7. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    orhan bey iletişim bilgilirimiz 216 334 29 61 553 213 63 95 eski toptaşı cad. no 57 dir karantinaya bize genelde müşterilerimiz ölmek üzere olan balıkları getiriyor eger herhangibir sorununuz varsa bu adres ve numaradan bize ulaşabilirsiniz bize karantina amaçlı bırakılan hiçbir canlıya yaşam garantisi veremeyiz bizimle irtibata geçin veya numaranızı paylaşınki size ulaşalım .
    yamur şahin isimli bir müşterimiz herangibir kayıtta yok konu hakkında detay ve tarih istemem lazım yakın bi tarihmiydi eksikler nelerdi?
    metin bey konuyu biliyorum biz aksi belirtilmedikçe canlı kargolarını şehirdeki merkez terminale yaparız bence bu konuyu birazdaha açın çünki hergün ortalama 5 koli şehir dışı satışım bulunmakta bir çok kişi ve iş yerine canlı gönderimi yapmaktayım insanlar para alıp canlı gönderimi yapmadıgımızı düşüne bilir.sizde yaşadıklarınızı detaylandırarak yazabilirsiniz yarın bizi arıya bilirseniz size yardımcı olmak isterim.
    forma katılım olarak iştirak edemiyorum çok yogun bi iştempom var o yüzden bazı şeyleri göremiyorum
    zaman zaman müşterilerimiz bazende bizde bazı hatalar olabiliyor numaram ve adresim yazılıdır herzaman ulaşabilirler diyalog butarz konularda çok önemlidir.

TEKİN64 bunu beğendi.
  8. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    yaşar bey firmaları insanlar yönetir hata olabilir ama buna benzer vakalarda kasıta bakılmalı bence .
    siz adanada iseniz listeden size bir balık hediye edelim tecrübelerinizi burda paylaşın bu sayede şehirdışı kargo sitemi hakkında çekingen hobicileride bilgilendirmiş oluruz.

9. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Konu kapandığına göre bir soru da ben sorayım. Sahibinden üzerinde 70 tl olan bir balığınız başka bir kanalda 130 tl. Sipariş vereceğim. Hangisini baz almalıyım.

10. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    başka bi kanal derken başka bi akvaryumcumu

11. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Hayır forumlardan birinde ya da internet sitenizde. Şuan hatırlamıyorum

12. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    farklı fiyatlar çıkabilir eski listelerdekarışıyar bazen siz en düşük fiyatı baz alabilirsiniz.

13. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Burda M-L sahibinden S boy..Birde om a cevap alsak;)

14. ilkaycamlar

ilkaycamlar

İsim:
    ilkay çamlar
    POWDER BLUE TANG s boy umarim kalmistir.:) 1 saat sonra sizin orda olucam.

15. royalmen

royalmen

İsim:
    Orcan
    ben bu gün plus akvaryuma gittim 2 snail bir counch aldım hem ilgililer hemde gezdiğim diğer canlı satan yerlere göre canlılara gayet iyi baktıklarını gördüm bu gün benden para almak istemediler (ufakta olsa verdik bir şey :) ) belki geçmişte bir şeyler olmuş olabilir ama şu anda hobicilere yardım eden ve yardımcı olmak istiyen bir firma olarak gördüm

ka2n bunu beğendi.
  16. by.catamak

by.catamak

İsim:
    HÜSEYİN ÇATAMAK
    iyi akşamlar.. ben yaklaşık bir birbuçuk ay önce plus akvaryum yani caner bey kardeşime 50*50*50 ölçülerinde bi akvaryum yaptırdım konuyu hiç uzatmıyım...ben şahsen müşteri ilişkilerine 10 numara veriyorum ...akvaryumun sump kısmını tatlı su sumpu yapmasını istemiştim tam nasıl bişey istediğimi anlatacaktım ki caner bey abi sen karışma bende dedi ...hakikattende kendine yapsa bu kadar uğraşmaz zannediyorum...velhasıl plus akvaryum yani caner bey işinin ehli müşterilerinede arkadaş gibi gayet samimi davranıyor...bu doğal olarak insanı memnun ediyor...ben akvaryum yaptıracaksanız kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız aksine benim gibi başkalarına tavsiye edersiniz...
    IMAG3423.jpg IMAG3424.jpg IMAG3425.jpg IMAG3420.jpg

Sayfayı Paylaş