1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal dedikodu / asparagas bölümü

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde suret tarafından 3 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Konuların altına bazı arkadaşlar (ben) ilgili ilgisiz yorumlar yaparak foruma neşe katmaya çalışıyor. Bu bazen güzel olsa da konu bütünlüğünü dağıttığı için.. Yahu biraz da gırgır lazım, birbirimize sataşmamız lazım.. Buyrun şamataya...

  [​IMG]
   
 2. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Cevap: Portal dedikodu / asparagas bölümü

  AHAHA - Akvaryumportalı Haber Ajansı Haber Ağı muhabirimiz olay yerinden bildiriyor :
   
  Ontheway bunu beğendi.
 3. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.771
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Cevap: Portal dedikodu / asparagas bölümü

  Burak güldüm gece gece yalan yok. :) Nedir bu işler senin başına geliyor hep anlamadım gitti. Mushroom koymaz bizim camiaya diye düşünüyorum. :) Benim de bir Apogon kayboldu geçen gün.
   
 4. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Cevap: Portal dedikodu / asparagas bölümü

  ahaha Haber ekibimiz yaptı gene yapacağını..

  Haber ekibimizin güvenilir bir kaynaktan aldığı bilgiye göre forum kullanıcılarından biri gizli bir göreve başlamış. Ülke çapında yürütülecek olan gizli görevin ne zaman ve nerede olacağı bilinmemekle beraber alınan istihbarata göre İstanbul ve Erzurum odaklı olacağı tesbit edilmiştir.

  [​IMG]

  Kimyasal bir formülün açılımı hakkında ülke çapında bazı bilinen profesörlerin, yüksek öğrenim kurulu üyelerinin, dekanların da olaya karıştığı biliniyor. Kimyasal maddelerden sorumlu bir devlet bakanının olaya el koyduğu, uluslararası arenada ülkemizin menfaati, icabında vatan, namus ve hürriyet adına bakteri kültüründen vazgeçilebileceği hakkında demeç verdi. Buna göre kendisine yönelik iddialara ilişkin "Somut bir veri, belge, bilgi söylemeden ajanımızın bunu dile getirmesi çok yanlış" şeklinde konuştu.
  [​IMG]

  Ahaha ekibinin açıklamasına göre:
  Kamuoyunda kod adı BulentS olarak bilinen kişinin Nitrivec adlı özel bir formülü ülke çapında profesörler ve dekanlarla görüşüp çözeceği, daha sonra iş bu kimyevi maddenin ev ortamında, merdiven altında üretilip bakterilere verileceği bilgisini edindik. Her ne suretle olursa olsun bakterilere çocuk maması verilmesi mantık dışı gibi görünse de akvaryumuna iple çivi atan, karidesi dikiş iğnesi ve ipliğiyle akvaryuma sabitleyip balıkların yemesini sağlayan insanların olduğu bir portalda bu gibi bilgilere şaşırmıyoruz artık. Ayrıca merdivenlerimiz de eskisi kadar pis değil, bakteriler her yerde, merdivende, sandalyede.. Biz bakterileri seviyoruz. Sosyete bile olas herkesin bakteriye ihtiyacı vardır..

  [​IMG]

  Ahaha ekibinin de mantık sahibi ve pek de normal olmadığı bilindiğinden dolayı bu gizli görev kişisel başarı uğruna değil halka mal edileceği ve gelecek sağlayan araştırmala ihtiva edeceğinden, ajanımıza hayırlı yolculuklar diliyoruz.

  [​IMG]
   
 5. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Cevap: Portal dedikodu / asparagas bölümü

  Te be Portalın adının lekelenmemesi amacıyınan Ajansın ismi ve logosu değiştirilmiştir, personelin özlük hakları korunmakta olup herkese her istediği verilmiştir. Resmi gazetemde yayınlanan resmi ilana göre haber ajansımızın ismi ve logosu aşağıdaki gibidir, kamuoyununa duyurulur.


  HaHoHa
  Haber Almaktan Haberi Olmayan Haber Ajansı
  [​IMG]
   
 6. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  O araştırmacı ölü gibi bulundu....
  İstanbul'da ünlü araştırmacı vantrolog yazar kütüphanede ölü gibi acayip bi halde bulundu.

  hahoha
  Haber Almaktan Haberi Olmayan Haber Ajansı  39 Yaşındaki araştırmacı 45 gün önce evinden ayrılmıştı. Bir kehanetin ve efsanelerin ardına düşen ünlü karıştırmacı yaptığı araştırmaların kendisini Süleymaniye Kütüphanesine götürdüğünü yayınlamıştı. Takip edildiğini anladığında başına bir şey gelmesinden korkarak özel sinyaller aracılığıyla mesajlar gönderdiği söyleniyor.

  111.jpg

  Taşı almasalardı iyiydi.
  Sabah erken saatlerde olay yerine gelen kütüphane temizlik görevlileri ünü araştırmacıyı ölü gibi dayak yemiş halde yerde baygın yatarken buldu. Zorlukla konuşan uydurukçu asırlarca saklı kalmış çok gizli bir sırrın ortaya çıktığını söylüyor. Anlattığına göre olay gece yaşanmış. Yüzyıllardır korunan çok değerli bir taşın olduğunu, gece taşı bulduğu zaman peşine düşen eli zincirli garip görünüşlü birinin yazarı pata küte döverek ağzını burnunu kırdığını söylüyor.
  Yazarın alnında avucuna kızgın ateşle kazınmış bir sembol buldular: 10101

  Yazarın Taşla ilgili daha önceki yazılarına buradan ulaşabilirsiniz..
  http://www.akvaryumportali.com/threads/10101nci-üye-hk.22106/#post-371336
   
 7. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Hiç olacak şey mi sayın üyeler...
  Aldığımız son duyumlara göre...

  HaHoHa -Haber Almaktan Haberi Olmayan Haber Ajansı bildiriyor..
  Portal dedikodu...

  Müdavimlerimizden Burcu hanım bir ürününü satışa çıkarmış. Kendisini bu konuda rahatsız ettik. 21 Balığım var 221 de olsa gene yetmez diyor. Hiç olacak şey mi sayın seyirciler milletin akvaryumu bile yokken bakın kendisi neler diyor....
  Az sonra....

  Diğer bir üyemiz Levent bey bakın akvaryumunu neden satıyormuş... O da çokluk sevdasına kapılmış, sabah akşam daha çok daha çok diye sayıklıyormuş... Aldığımız habere göre 100x60x50 cm'lik bir tank varmış hayalinde... Onu gerçekleştirmek istiyormuş.
  Az sonra....

  Bülent bey, Bülent bey siz galiba Çin atasözünü yanlış anladınız. Onlar "bana balık verme balık tutmayı öğret" demişler. Siz balıkları satıp balık tutmaya mı gidiyorsunuz???
  [​IMG]
  Hepsi ve daha fazlası az sonra....

  Son aldığımız bir duruma göre Scopas Tang
  999 $ fiyat etiketiyle raflara çıkmış. Fadime teyze diyor ki , anaee biz hamsi bulamıyoz yemeye....
  [​IMG]
  ▪Note5 ve Tapatalk▪
   
  Düzenleme: 18 Kasım 2015
  Erdal, Alparslan, Pennywise ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
 8. Pennywise

  Pennywise

  Mesajlar:
  10.678
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Levent Yaşar
  100x70x50 olacaktı. :)
  Yanlış istihbarat almissin dostum. Sanırım haber kaynağını sorgulaman gerekiyor.
   
  nhtkmn ve suret bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş