1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal Deniz Forumu Bize Kattı

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde kayhan tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. kayhan

kayhan

Yer:
    izmir
    İsim:
    coskun
    Deniz akvaryumuna ilk geçtiğim günden beri takipte olduğum ve üye olduğum akvaryum portalı deniz forumu artık hayatımın bir parçası oldu. Günlük işlerimin arasında fırsat buldukça her konuyu takip etmeye çalışır oldum. Portal sayesinde bir sürü saygı değer arkadaşlarla tanışma fırsatım oldu. Deniz akvaryumunun işleyişi ve döngüsünü burdan öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum ki daha öğrenilecek çok şey var, buradan belirtmek isterim ki portal olmasa deniz akvaryumu bu kadar zevk verir-miydi bilmiyorum orası ayrı bir soru işareti ama bu portalı kurup insanları birbirleri ile seviyeli düzeyde konuşup tanışması ve birbirlerine yardımcı olması konusunda destekleri olan tüm kurucu üyelere teşekkürler ederim. Bizim oluşturduğumuz yaşamsal döngü içerisinde bize destek olan :portaliseviyoruz:

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 10 Mayıs 2015
    abdulhakim, halituzun, burak ozu ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Katılmamak mümkün değil, katılmayanın akvaryumunda "aiptasia-cyano" çıksın:D...:portaliseviyoruz:

abdulhakim, halituzun, Ahmet Kaşlü ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  3. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Sanırım 2009 üyelerinden birisiyim.O zamanlar fark etmesemde daha sonraki yıllarda forumdaki DIY konularının farkına vardım.Gerçekten çok yararlandım ve fikir aldım.Forumda soru sorduğum her kişi özenle cevap verdi.

Temel abinin ve üyelerin açık sözlü olması(ağzına geleni saymakla karıştırmayalım) beni foruma daha çok bağladı.Forumun daha çok paylaşım amaçlı olduğu ilancı üyeleri banlaması ile zaten ortada.

Bu kalitede veya üstünde başka forum olmadığı için.Düşünce,fikir vb paylaşımlarımı burda yapıyorum.

Teknik bilgi konusunda çok yararlandım AP forumdan.

Bu arada TEMEL abi foruma data bölümü eklemesi yapılabilir mi?Bazı akvaryum takip programları gibi rutin bilgilerimizi girebileceğimiz ve tankımızla ilgili bilgileri saklayabileceğimiz bir eklenti.Çok şey istemiş olabilirim ama birden aklıma geldi.

halituzun, MESUT_KERİM, Alparslan ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yorumlara ve düşüncelerinize teşekkür ediyoruz arkadaşlar, hep birlikte bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

İbrahim bu imkan forum yazılımında mevcut. Aşağıdaki ekran görüntüsündeki alandan tüm akvaryum datalarını tutabilir, güncel durumunu yazabilir ve güncellenmesi gerektiğinde güncelleyebilirsin.

kisisel portal.png

portal medya.png

veysel, YMR_AY, Alparslan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bol bol internet kota aşımı katti ne katicak temo25

kayhan bunu beğendi.
  6. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Uye olduğum ilk gunden beri aradığım hemen her bilgiye ulaştım. Cok kaliteli insanlarla cok kaloteli paylaşımlarimiz oldu halende olmaya devam ediyor. Cok iyi dostluklar edindim hatta az sonra burdan tanıştığım Veysele ailecek kahve baskini yapacagim :)) Yönetimde yer aldiktan sonra hemen her mesajı okuyorum kendi tecrubelerimin yaninda sorunlar cozumler konusunda bayagi bilgi sahibi oldum. Elimden geldigince de sizlere aktarmaya calisiyorum. Okuyun arkadaşlar alakasiz bir konu başlığında satir aralarinda cok degerli bilgiler olabiliyor

nhtkmn, YIKIKTEMO, veysel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Evden bol bol fırça yiyorum portalda takılıyorum diye, :D portal benim hayatıma çok büyük ve vazgeçemeyeceğim kardeşler ve dostlar kazandırdı. Ömrüm oldukça bu maneviyata sahip çıkacağım.

Humility, Pennywise, Gmsy ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  8. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Hemen inceliyorum abi.Benden önce düşünmüşsünüz:D

Sayfayı Paylaş