1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal Duyuru ve Şükran Belirtisi

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 15 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Merhaba arkadaşlar,

Aslında nasıl başlayacağımı pek bilemiyorum ama kısadan size durumu iletmek istedim. 4 yıldır paylaşıma açık olan Akvaryum Portalı bir şekilde bireysel çabalarla ayakta kaldı ve işin aslı ciddi giderlerle boğuştu. Elbette yola çıkarken tüm bunlar göze alınmıştı ve ne gerekiyorsa yapılarak hedefine ulaşacaktı ve devam ediyor.

Ancak, zaman içinde birçok arkadaşımız sırt vermek istemiştir, burayı benimsemiştir vb. Bu insanların bazıları kurucu üyelerdi, bazıları sonradan katılan arkdaşlardı.

Bir gerçek var ki karşılıksız bilgi döken, bunları barındıran, işin özünde farklı ve yenilikçi bilgileri de koşulsuz sunan Akvaryum Portalı dışarıdan emeğin anlamını bilen insanlar tarafından da takip ediliyordu. Günü geldiğinde yiğide hakkını vermek veya imkan varken hak eden bir yere bu imkanı sunmak gibi değerli ve günümüzde az görülür erdemi sergileyen arkadaşlar da katıldı aramıza.

Bu açıdan aslında ben şahsen kararsız kalmış olsam da Bülent Şahin arkadaşımız siteyi kurumunun (Saygın bir kurum-belki istemez diye yazmıyorum) sunucularına taşımak konusunda kararlıydı. Zaten ''ilginç adamsın'' ifadesini kullandığım Bülent arkadaşımızın başka ilginçlikleri de olmadı değil. Duruşu, konumu ve kişiliğiyle kanımıza giren Bülent arkadaşımıza buradan teşekkür ederiz.

Bu sonuçla; Akvaryum portalı sitesinin sırtındaki ciddi yük olan yıllık 2.200 TL sunucu maliyeti bu gece sunucu değişimiyle kalmayacak. İlave olarak mobil alt yapı vb geliştirmeler de taraflarınca sağlanacak. Sunucu değişimi işlemi sonrası modemlerinizi resetlemeniz DNS yönlendirmesini hızlandıracaktır. Saat 22.00 sularında site bakım moduna alınarak işlem yapılacaktır. Bilgilerinize sunulur.

Ben buradan Bülent arkadaşımıza bir kez daha Akvaryum Portalı olarak teşekkür ediyorum.toka:gif

2. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz
    Cevap: Portal Duyuru ve Şükran Belirtisi

Hayırlı olsun Akvaryum Portalına :)

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Sürekli sunucu değiştiriyoruz. Ama bu seferki beni sevindirdi. Sonuç olarak az bir para değildi ödediğin sunucu parası. İnşallah iyi olur artık, bu tür işlerle uğraşmayıp yolumuza tam gaz devam ederiz.

Bende Bülent beye kendi adıma teşekkür ederim. em34:

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hayırlı olsun diyelim, herdaim sunucu problemi yaşıyorduk, inşallan problemsiz bir geçiş yaşarız.

Bülent Bey'ede, inceliği için teşekkür ederiz.

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Cümleten hayırlı uğurlu olsun.dans:

6. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Hayırlı uğurlu olsun, desenize ben gene 2 gün giremiycem foruma. :crazy:

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Koskoca teknolojide çalış ama bir foruma gireme bu nasıl iş, kimlere teslim ettimişiz koca kurumu vay be.:crazy:

8. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman

Hayırlı uğurlu olsun. Çok sevindirici bir olay, umarım pürüzsüz bir geçiş olur.

9. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Hayırlı olsun. Teşekkürler Bülent bey.

10. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Ehi ehi :)

11. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.Başta Temel ve Bülent ağabeyler başta olmak üzere.Site ne zaman erişime açık olacak?

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Çok uzun sürecek bir şey değil. Önemli olan DNS yönlenmesidir. Modemler resetlenir ve tarayıcıların geçmişi silinirse çok hızlı gerçekleşebilir.

13. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Heh işte ben o modemi resetleyemiyorum, teknik olarak :)

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Biliyorum Burak, işin şakasındayım. Bankadan ben de giremeyeceğim birkaç gün.:)

15. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Burak 2 gün giremezsen üzülürüm senin için. Yeni karlı cuma kampanyası bu cumaya denk gelebilir. :D

16. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul

Sevgili arkadaşlar,
    Daha önce defalarca yazdığım gibi; asıl TEŞEKKÜR araştıran, vakit-emek harcayan, kendi sistemlerinde deneme yaparak oluşan zararları sineye çeken yürekli forum sakinlerine edilmeli. Bizimkisi çorbaya tuz-biber karınca kararınca katkıda bulunmak. Böyle bir platformu paragöz yamyam host firmalarının elinden kurtarmak yeter bize.
    Tüm foruma hayırlı olsun.
    Not: Bu taşımada Erdoğan ımın bulduğu yeni bir yöntem denedik, dns ler değişene kadar da bağlanamama sorunu yaşamamanız gerek.

17. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bülent, öncelikle sana ve işlemleri gerçekleştiren Erdoğan kardeşime sonsuz teşekkürler. Çok uzun yazmayacağım...Zaman zaman bu siteye arkadaşlar ile verdiğimiz bunca emeğin sebebini sorgulamadık dersem yalan olur ama anladım ki değmiş buna. Hani nasıl desem uykusuz kaldığımız geceler veya tek başına burada olup beklediğimiz ilk günlerin de hakkını aldık, hem de fazlasıyla aldık. Sahiplenenler, el vermek isteyenler olması dahi yeterli. Zihniyetimiz zaten belliydi ancak bunu korumak için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Yürekten teşekkür ediyorum, buraya el ve emek veren herkese ve o herkes adına sana ve Erdoğan kardeşimize bir kez daha teşekkür ediyorum.:emt:

18. edi

edi

İsim:
    Erdogan Yilmaz

YIKIKTEMO,

Asıl çabalarından dolayı biz teşekkür ederiz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

19. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Mobil taraf hazir. Oh be rahat ettik sonunda :)
    Cok hizlisin edi. Tesekkurler

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

20. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Wayyyyyyy beee

Ben hepinize teşekkür ederim Özelikle Erdoğan ve Bülent beye.

Bülent abi nasıl oldu da ikna ettin Temel abiyi bilmem ama helal olsun sana. Bu arada tapatalk olmuş galiba. bi yükleyeyim de ordan takılalım.

Sayfayı Paylaş