1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal E-Dergi

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Arkadaşlar herkese merhabalar;

akvaryumportali.com ekibi, sizlere yenilik üzerine yenilik sunuyor. Yine başımıza ne icat çıkardınız demeyin; bu, elektronik ortamda sizlere dergi keyfini yaşatacak yeni bir uygulama. Her ay, aylık olarak düzenlenecek olan E-Dergimize aşağıdaki linten ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Navbar 'ı kullanarak ta dergimize ulaşabilirsiniz.
    saygılar:gif

barisy, ilo840, Heliak ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Dergimiz süper olmuş Erman ellerine emeğine sağlık. Yanlız içerik hazırlama sırası bana geldiğinde kafama göre takılırım ona göre. Karadeniz doğal deniz suyuna merak sarmışım zaten bu ara. Bu dergi çok tartışmalı konuları içerir ben hazırlarsam. :F

Gerçekten teşekkürler tüm emeğin için. İnşallah arkadaşlar dergiyi okumayı sever.

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Erman, ellerine sağlık dergimiz muhteşem olmuş, birinci sayıdada çıkmak güzel bir duygu, teşekkürler.

İkinci sayıda kasıp kavurursun ortalığı Temel.:)

4. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    Erman sarfettiğin emek için teşekkürler.Ayrıca faydalı içerik içinde tebrikler.Her şey çok güzel olmuş.Ellerine ve emeğine sağlık. em34: em34: em34:

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Erman ellerine sağlık süper olmuş.

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Murat abi bir imza verirsin artık

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    İçeriği göremedim ama harika olduğuna eminim.. Çok güzel hareketler yapılıyor şu aralar portalda ve buna bir yenisi daha eklendi.. Elinize emeğinize sağlık.. Ama ben şu kahve lekesine takıldım :) O ne öyle :)

8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Temel Abi bu Eylül ayı için oluşturulacak içeriği şimdiden derle istersen :) İkinci sayıda içerik sana ait olsun. İçerik bir kişiye de ait olmamalı aslında; bakma ben süpriz yapmak istediğim için ilk sayıya özel olarak içerik tamamen bana ait oldu ancak; ikinci sayı için içerik görevlendirmesi veya varsa gönüllü arkadaşlar makale ve resimler bulabilirler. Derlemeyi ben yaparım yine. Bu şekilde hallolur diye düşünüyorum :ay:

Ben teşekkür ederim Murat abi. :) Kurulum olarak bilinçli, nasıl yapılması gerektiği konusunda gayet açık ve net güzel bir kurulumdu akvaryumun, ilk sayıda yer alması gerektiğini bu yüzden düşündüm :) saygılar:gif tekrar teşekkür ederim. ;)

Çok teşekkür ederim Mustafa abi. İzmirliysek izmirliyiz. Foruma katkımız olmasın mı :) :D

Teşekkür ederim İsmail abi sanada ;)

Volkan abi içeriği neden göremedin anlamadım? Kahve lekesi için; hani masada otururken kahve ile dergi keyfi yaparsın ya; o izlenimi vermek istedim. Dergi bildiğin sayfa çevirmeli sistem olarak çalışıyor. Kapağı çevirdiğin zaman o kahve lekesi üzerine geliyor. Yani ambians katmak istemiştim. Beğenmediysen bi dahaki sefere koymayız abi :) :D

mustafa karaeli bunu beğendi.
  9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Erman tek kelimeyle hayran kaldım. Emeğine sağlık süper olmuş dergimiz.:helalolsun:

İnşallah zamanla normal dergimizde olur.:heyo:

10. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Teşekkür ederim Olcay abi. :) Bi yerlerden başlamak lazım öyle değil mi? :) Sanaldan gerçeğe dönebilir, neden olmasın?

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    icerigi goremememin sebebi isyerinde kullandigim dandik operadan dolayi :) Kahve lekesi yerine cay lekesi olursa memnun oluruz :)))))))

eline emegine saglik , simdi esimin laptoptan bakicam bakiyim dergi nasil olmus :)

imla klavyeden....

12. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Peki abi görüşlerinizi bekliyoruz. :) :ay:

13. taygun

taygun Guest

Merhaba,

Fikri ortaya atanı, üzerinde çalışanı, geliştirip dergi haline getireni tebrik ederim. Çok güzel bir girişim olmuş. Farklılık yaratmış.

Ama keşke kahve bardağının altı temiz olsaydı...

Syg.

14. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Tamer abi çok teşekkür ederim toka:gif :ay:

Herkesin emeği var bu işte. Topluca yapıldı diyebiliriz. ;)

15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Ermancım dergiye baktım ama bakmaya doyamadım.. 10 numara ve çok profesyonelce olmuş.. Canı gönülden tebrik ederim.. Yazılar , resimler ve dizayn takdire şayan bir çalışmanın eseri kesinlikle.. Tek hata , sayfalar yüklenirken "şu kadar sayfadan bu kadar sayfa yüklendi kısmında ki sayfa kelimelerinin yerleri olmuş o kadar.. O kadar kusur kadı kızındada olur ama bu çalışmayı gördükten sonra Erman'da bu kusur olmamalı derim valla :)

Eline emeğine sağlık tekrardan , portal üyesi olarak teşekkür ederim..

16. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Abi haklısın :) Teşekkür ederim. Ama süpriz olacaktı ve yetiştirmeliydim o geceye. :) Temel abi ile MSN de konuşurken heyecan yaptım bi an önce saat epeyi geç olmadan yetiştirelim istedim. Birdahaki sayıda düzeltirim. ;) Hem sayfa geçiş efekt sesi de koymayı düşünüyorum sayfa aralarına.. Sayfayı çevirirken sayfa çevirme sesi çıksa hoş olabilir aslında. Aceleye geldi dediğim gibi Volkan abi. :)

Bir dahaki sayıda içeriği yönetimdeki arkadaşlar düzenleyecekler sanıyorum, onlar içeriği düzenleyip Eylül ayına 10 gün kala bana bildirirlerse, bir dahaki sayı, para verip alınan dergileri aratmayacak emin olun. Süperman iş başında :D :F :F

17. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Neden olmasın ... Hava kabarcığı sesi yada dalga sesi falan hoş olur.. Başka başka forumlara üye olan arkadaşlar imzalarına derginin linkini koyarlarsa reklamda yapılmış olur. :) Benim akvaryum dergim diye linklerler :)

18. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    toka:gif Süpersin Volkan abi. em34: İşte bu şekilde düşünceler ile geliştireceğiz dergimizi. Şimdilik FLASH bilgim sınırlı. Ancak ilk öğrenmek istediğim, dergi içerisindeki resimlere tıklandığında, farklı bir pencerede resimlerin büyütülebilmesi olacak. O zaman minik minik resimlerden, Detaylı resimlere geçiş yapmış olur okuyucu, daha şık ve anlaşılır bir hal alır dergimiz. ;)

19. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Süper olan sizin gibi arkadaşlar Ermancım.. Mesela sen fotoğraflar büyütülebilir demişsin düşünsene birde ordaki resme tıklayınca fotoğrafa doğru zoom yapıp video'nun devreye giriyomuş.. ;) Mesela :)

20. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Hahah süpersin Volkan abi. Yaratıcı abim benim! :) Video destekliyor dergimiz. Bir dahaki sayıyı beleyin :D

Sayfayı Paylaş