1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal hakkındaki öneri ve görüşlerim.

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde kerem11 tarafından 8 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar tişört tasarımlarına baktım ve aklıma bi fikir geldi .
    Bence biz her şehirden 1 yada 2 kişi seçerek site yönetimiyle anket hazırlanıp her şehirde bu anketleri millete doldurtarak insanların ne kadar bilinçli olup olmadıkları görmek ve uyarılmasını sağlamak amacıyla bu tişörtler vasıtasıyla hem tişört tanıtımı yapılmış hemde insanların doğal yaşamla ilgili düşündüklerini öğrenebiliriz.

http://www.greenpeace.org/turkey/tr/

Bu site doğal yaşamın savunulmasını sağlayan bir site belki bilenleriniz vardır.Bence bu site gibi proje oluşturulsa süper olur diye düşünüyorum.Mesela tişört tasarımlarında fanusta olan japon balığının olduğu tişört üzerimizde gördüklerinde bile zaten insanlar belki uyarıldığının farkına varırlar diye düşünüyorum.Yada bu sitenin tasarımları kıyafetlerinin olduğu bir İnternet üzerinden AkvaryumPortalı store adlı bir site açılıp sosyal mesajlar veren tasarımların olduğuı ürünler hem maddi kazanç hemde manevi kazanç oluşturabilir .
    İstek ve önerilerim bu kadar faydalı portallar . =)

The_ReligiouS, YIKIKTEMO ve Heliak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş