1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal ve Artemia

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Söz ettiğin ürünü kullanmadım hiç fikrim yok ama pek de güzelmiş gibi gelmedi bana. Kullanan varsa daha iyi yardımcı olur.

gomesta bunu beğendi.
  2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Rotifish kurutulmuş artemia dır. Yani canlanma ihtimali yok. Hidrasyon dan sonra yem olarak direk verirsin.
    Artemia ların bir şekilde çıkması için, sera, omega gibi yumurtanın kendisini bulunduran paketleri alman lazım. :)

3. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Sera kullanacaksanız 18 gramlık paketi 400 ml suya dökerek ısıyı 28 dereceye ayarlayın %90 açılıyor . Bu marka kötülenmiş fakat hiçte fena değil yanlız tek kullanımlık paketler bütçeye zarar . Kapalı paketler yerine salt lake artemia alarak 500 ml pınar suya 1 silme çay kaşığı artemia 2 tepeleme çay kaşığı turşuluk tuz atın ısıyıda 26 30 derece ayarlarsanız turuncu artemialardan suyu göremezsiniz. Salt lake diyen her akvaryumcuyada güvenmeyin açılım olmayınca ben nerde hata yapıyorum diye dövünürsünüz:)

RuFKaD bunu beğendi.
  4. RuFKaD

RuFKaD

Yer:
    BORNOVA_İZMİR
    İsim:
    HARUN KIR
    Kesinlikle katılıyorum. Güzel bir açıklama olmuş.

5. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Arkadaşlar başka bir forumda L144 gibi vatoz türlerine de Artemia verildiğini okudum.Bunun aslı varmıdır?

6. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Her türden balığa verilebilir.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş