1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portal Yönetiminden Ne Kadar Memnunuz

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde MESUT_KERİM tarafından 25 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

?

Portalın Yönetilişinden....

1. Çok memnunum

oy sayısı 13
    28,9%
  2. Memnunum

oy sayısı 27
    60,0%
  3. Eh işte

oy sayısı 3
    6,7%
  4. Memnun değilim

oy sayısı 2
    4,4%
  1. Ekrm16

Ekrm16

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Eko
    yeni katıldım ama bazı arkadaşlar çok ilgili ve nazik teşekkürler

seaman038 ve Ontheway bunu beğendi.
  2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Düşünüyorum da, acaba öyle bir etkisi mi olur, diğer türlü mü olur... Kullanıcı adı ve şifre girmek, bazı ekstralar getirebilmeli, bunlar arasında son mesajları görebilmek olmalı, resimleri görebilmek olmalı. O kullanıcı adını ve şifresini giren kişi, belki eninde sonunda lütfedip birkaç satır da yazmayı tercih edebilir ama buraya googledan gelen, yahoo dan gider :)

Sonuçta para istemiyoruz, epi topu bir user/pass girecek. Zaten olaya bakış açısı, hit saymak değil burda. İnsanlara bedelsiz verilen hiçbir şeyin kıymeti yoktur'dan yola çıkıp, birkaç parmak hareketi bedeli karşılığında, foruma biraz daha hareket kazandırmak gaye.

Edit. Şu kadar kişi online bilgisine de gerek yok bence ana sayfada, ama kimler online görülebilmesi yararlı. Sayı gereksiz..

Düzenleme: 26 Mayıs 2016
    seaman038 ve Burcu bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Rapor çözüldü olarak isaretlenmediği surece cevap yazip alabiliyorsuz. Rapor edenin rapor konusunu takip edeceğini ön görürsek belli bir sure sonra rapor çözümlendi olarak isaretleniyor. Raporlardan düşüyor.

seaman038 bunu beğendi.
  4. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Dediğinizden hiçbirşey anlamadım.İlanın neden kitlendiğini ve metin düzenlemesi yapıldığını nerden, nasıl görebilirim?Veya birisi bana özel mesaj olarak iletebilir mi?

5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Eh işte seçeneğini tıkladım ama sırf gıcıklık olsun diye. :)
    Portala uzun süredir üyeyim ve şuandaki yönetim geçmişi de göz önüne aldığım da görevini layıkı ile ve sızlanmadan yapabilen iyi bir grup oldu.
    Emekleriniz için sonsuz teşekkürler arkadaşlar.
    Ancak sormadan da edemeyeceğim, anketin açılmasının sebebi nedir diye?
    Yoksa Temel abiden maaş almaya mı uğraşıyorsunuz ula, eski kurttur yemez bu numaraları söylim. temo23

YMR_AY, MilesDavis, seaman038 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Maaşa zam istiyoruz diye:D

seaman038, MESUT_KERİM ve harfuzmani bunu beğendi.
  7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Hep daha iyiye... :p:cool:
    İşte bunlar hep merak :D
    Bu konuyu açmamda iki amaç vardı birincisi duyduğum birkaç şeyin genelin düşüncesi olup olmadığı, yani biz bizi biliyoruzda bizi bilmeyen bizi nasıl biliyor az çok fikir sahibi olmayı istedim. ikincisi ise gelecek önerilere göre daha iyi yapabileceğimiz şeyler varmıdır acaba diye değerlendirmek istedim.
    Bide sitede boş kalan yerlere yığma banner doldurup artık maaş isteyeceğiz de :D :D

seaman038 ve harfuzmani bunu beğendi.
  8. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Burada yapılan önerilerin yönetim kurulu tarafından değerlendirilip değerlendirme sonuçlarının açıklanmasını uygun görülme görülmeme sebeplerini isteyebilir miyiz o zaman? :) Özelden de gelen talepler olmuştur belki. Olağan bi genel kurul yapılabilir :)

seaman038 bunu beğendi.
  9. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Samimiyetsiz ve önyargılı açıklamalar bunlar İbrahim bey. Sizi kastemiyorum, bahsettiğim düşüncesi bu doğrultuda olan hobicilerdir. Başka siteleri tenzih ederek şöyle söyleyeyim, bizler yönetim olarak ortaya çıkabilecek negatif durumları veya seviyesizlikleri bertaraf edebilecek kapasitedeyiz. Bahsettiğiniz düşünce yapısını bende teşhis etmekle birlikte hangi ortamda bulunduğumun önemi olmadan tepkimi göstermişimdir. Bizi uzaktan bu şekilde değerlendiren ''üstad'' hobiciler aynı zamanda bir miktar küçümsüyorlar da aslında, ne diyelim canları sağolsun. Gönül ister birikimlerini paylaşsınlar ama ne yazık ki hidayetlerine mazhar olma şerefini bizden esirgiyorlar.

Hepimizin vakti kıymetli, ve hayatlarımızı idame ettirebilmek için kendimize göre çeşitli işlerle uğraşıyoruz. Diğer yandan gönül verdiğimiz hobiyle ilgili de bir takım güzel dostluklar kurup, burada çeşitli konularda paylaşımlarda bulunabilmek için değerli zamanımızı kullanıyoruz. Uzaktan bakıp işkembe-i kübradan sallamakla olmuyor öyle, birilerinin ''uğraşması'' gerekiyor. Bu gün biz varız, yarın belki görevi başkaları devralacak, neticede aldığının karşılığını vermekle ilgili bir durum bu. Öyle fake hesaplardan bağlanıp, ellerindeki malzemeyi ilanlarda okutturmayla olmuyor.

şeref24, burak ozu, seaman038 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İbrahim hocam ilan ile ilgili rapor yazdınız bize, kisaca rapor ettiniz yani. Sonucunu oradan takip edebilirdiniz takip etmediyseniz, konu cözulür rapor cozulur cevaplar yazilir sonrada kaldırılır. Demek istdiğim buydu.

seaman038 bunu beğendi.
  11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İbrahim hiç böyle bir zorunluluğumuz yok. Arkadaşlar forumu düşündükleri için tartışma vs çıkmasın diye yazmıyor ama ben yazmazsam uyuyamam. Sen nedenini daha iyi biliyorsun bence.

Şu forumda o kadar ilan var bir kişi senin gibi (Eski üyesin bu işleri bilirsin ve öğretmensin) ilanına tam 3-4 adet başka yerdeki üyelerin profil linkini ekleyip 'şu buna, bu şuna, o da buna' satılmıştır diye başka forum üye profil linkleri vermemiştir. Bu ne lahana turşusu İbrahim? Yönetim değil nedenini yazması gereken sensin! Ancak A.P bot sistemine bizzat kendim kayıt yaptım, biz insanız unuturuz ama o istem unutmayacak bunu ve karşına çıkacak bunu unutma. Seni severim az çok bilirsin ama yanlış ve kasti olduğunu düşündüğümüz hareketler bunlar.

Düzenleme: 26 Mayıs 2016
    seaman038, MESUT_KERİM ve veysel bunu beğendi.
  12. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Ben memnun değilim, yönetim istifa.

burak ozu, Pennywise, mekatronik ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    :D F u ;)

burak ozu ve seaman038 bunu beğendi.
  14. Ben bazen çok memnunum bazen hiç memnun olmuyorum, bayanım ya genetik

Sent from my iPhone using Tapatalk

burak ozu, seaman038, Ontheway ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Cidden Uefa dan ceza yedik ,6.olduk.. Bence bu akşam maçtan önce istifa etsinler.Fenev i yensekte İSTİFA!temo3

nhtkmn, ka2n ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  16. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Bilmukabele :D

17. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Temel abi ben nasıl sorduysam keşke sizde bana sorsaydınız, fakat benim kasıtlı yapacağım düşüncesi nedense ağır basmış.Sebebinide çok merak ediyorum, acaba bunu düşündürecek forumda nasıl olumsuzluklar yapmışım?Orda kesinlikle kasti bişey yok.İlana ben alacağım kardeşim diyenlerin mesajlarından hemen solda nicklerini kopyala yapıştır yaptım.Nicklere bağlı link olduğu hiç aklıma gelmedi hatta şimdi sen deyince aklıma geldi.

Daha önemlisi nasıl bir kasıtla yapabilirim?Nickleri yazdım (İsimlerde link olduğunu farketmedim.direk mesajdan nicklerini kopyala yapıştır yaptım.) ve karşısına ise site isimleri yerine yanlış anlaşılmasın diye "ap,rf " yazdım.İlan sırasında birçok kişi mesaj atıyor.Bazen neyin kime gittiği karışıyor.Burda amaç siteye kasıt değil işlerin karışmasını önlemek.Malum 3 siteye yakından uzaktan alakam ve bağım yok.Hepsine girip gerekli bilgilerimi alır,gerektiğinde yazar ve gerektiğinde ilan veririm.

Bu zamana kadar asla saman altından su yürütenlerden olmadım.Eğer bir sorunum varsa geçmişte olduğu gibi şikayetimi gerekli kişilere ilettim gerekli cevapları A.P de aldım.Hiçbir zaman kimseyle forumda kavga etmedim,söz düellosuna girmedim,kimseye küfür etmedim,kötü söz söylemedim ve restleşmedim.Forum yönetimide bunu göze alarak nezaketen soruya cevap verebilirdi diye düşünüyorum.

Aslında forum yönetimi A.P forum yönetimi ise buna cevap vermek zorunda.Amaç kişileri bilinçlendirmekse insanların yaptığı yanlışları insanlara göstermek gerek diye düşünüyorum.Sen uykundan olma abi bana açık açık yaz bir şekilde doğruyu buluruz.

Ayrıca tamam son mesaj düzeltildi fakat neden ilan kilitlendi?Gerekli düzenleme yapılıp ilan bırakılabilirdi diye düşünüyorum veya kilitleniyorsa da dediğim gibi tarafıma nezaketen bir özel mesaj atılabilirdi.

Alparslan bunu beğendi.
  18. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    İşin geyiği bir yana, bu kadar çok emek isteyen bir işi gönüllü olarak, ellerinden gelen en iyi şekilde yaptığı için kendi adıma yönetime teşekkür ediyorum.

Ps. Mesut abi kafama zopaylan vurdu da yazdırdı bunları. Geyiği bir yana bırakamıyorum..

MESUT_KERİM ve veysel bunu beğendi.
  19. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    O zopa degildi len :D
    sopaydi ;)

veysel bunu beğendi.
  20. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ben bu Kaan dan hiç memnun değilim bir akvaryum istedim yaptıramadı.:D Ben böylemi yapıyorum arkadaş.:D:olabilir:

seaman038 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş