1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Portalda oluşan üçgenler

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde vkguven tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. vkguven

vkguven

İsim:
    güven
    Ben firefox 12 versiyonunu kullanarak (genel olarak) internette geziniyorum.Portala ilk bağlandığımda görmediğim bu grafikler F5 (yenile) yaptıktan sonra ortaya çıkıyor. foruma ait Bazı grafikler iç içe geçiyor.Bir resim ilave edeyim anlatmak istediğim ekran boyunca uzanan üçgenler ve çıkan yazıların üzerine binen sinir sarı yuvarlak yüzler.Resmi büyük yükledim.Küçültünce pek bir şey anlaşılmıyor.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Portalda oluşan üçgenler

Baya ilginc gorunuyor. Tarayicilar ile forumu takip ediyoruz ve boyle bir sorun gormedik hic. Bakalim bu duruma neymis.

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Benim evde de iş yerinde de böyle bir problem yok.

4. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Bende de hiç böyle bir sıkıntı olmadı.

5. vkguven

vkguven

İsim:
    güven

İşyerindeki makinadan bağlandığımda herşey yolunda "yenileden" sonra da site problemsiz görüntüleniyor.Herhalde sorun evdeki makinada.Gerçi buradaki makinada Firefox 11 var.Belki Firefox 12 ile yaşanan bir sıkıntıdır.

Buradaki makinayı firefox 12'ye güncelledim.Yine bir sıkıntı yok.Artık belli oldu ki evdeki makinayla uğraşacağım.Dün akşam resim yüklemde de bazı sıkıntılar yaşadım.Resim linki eklememe rağmen forumda görülmedi(ne link ne fotoğraf).Daha sonra baktım fotoğraf ekranda.Sorun sanırım benim tarafta.

6. yasinmak

yasinmak

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Yasin MAKSUTOĞLU
    Format c: ↩

Sayfayı Paylaş