1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Poso Snail Hobici Fiyatına Arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde Sezer han tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Poso rabbit snail, yeşil sarı veya turuncu renklerde, üreten ve istanbul da oturan arkadaşlarımdan keyifle satın alabilirim, yalnız pet shopcuların inanılmayacak ölçüde fazla fiyat vermeleri yüzünden şuan elimde yalnızca 2 adet var 4 veya 6 adet almayı düşünüyorum. Üreten arkadaşlar ulaşsınlar lütfen.

2. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Ne kadar fiyattan arıyorsunuz satan bir arkadaş tanıyorum 10 tl idi fiyatı bende iki adet almıştım. Daha ucuzunuda görmedim ben :)

3. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Adanada 7 tl ye Bursada ise 5 tl ye satan iki abi var, dün Bursadaki ile konuştum ve ciddi olup olmadığını sordum; oda bana millet 10 tl ye 8 tl ye satıyor yazıktır günahtır dedi.
    Bu fiyatları gördükten sonra dayanamayıp 12 tane alıp üretime başlamış ve isteyen kişilere 5 tl ye gönderiyor. Bursada bir arkadaşım var ona para göndericem gelirken getirecek. Abinin elinde şuan 3 tane kalmış ama bir iki ay a sanıyorum yine elinde 5 - 6 adet olur. İsteyene ö.m den numarasını gönderebilirim.
    Şuan petshoplarda zaten o fiyattan satılıyor.. Eğer üretime geçebilirsem bende 5 - 6 tl den satmayı düşünüyorum.

4. ibrahimgns51

ibrahimgns51

Yer:
    Niğde
    Bekliyoruz sezer uretimini :)

5. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Bakalım şuan elimde iki adet var, cinsiyetlerini ayırmak neredeyse imkansız. Bir iki ay beklicem yavru göremezsem 2 - 3 adet daha alıcam. İstediğim verimi alabilirsem forumdaki arkadaşlara çok ucuza, veya hediye olarak göndermeyi düşünüyorum.
    Fakat en son hediye etmek istediğim balıklarımı kaybettim. Oyuzden hayırlısı diyelim :D

m.avcıoğlu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş