1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Power Led Yapımı Yapanlar

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde basma tulumba tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Merhaba,

Power Led yapımı konusunu umarım yanlış yere açmıyorum. Bu konuda ben size power led yapımının nasıl olduğunu ne yazık ki anlatamayacağım. Onun yerine yapılmışını bozdum da; yapabilen var mı diye soracaktım. Dükkan, hobici falan fark etmez. Ankara içi olursa güzel olur.

Saygılar...

2. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Konya sokak çözüm olabilir. Portalda Murat Bey var (murer). Ancak İstanbul'da kendisi

basma tulumba bunu beğendi.
  3. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Yusuf bey öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Konya sokak (sanırım Ulus'taki) aramadığım dükkan kalmadı. Yok ilgilenemeyiz, yapamayız falan diyorlar.

Not: Portal harbi sevilecek yermiş. Yanıtsız soru kalmıyor. Hatta fazlası: çözüm de bulunuyor.
    Emeği geçenlere teşekkürler...

KGEYGS bunu beğendi.
  4. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Bozduğunu düşündüğün yerleri hakkında detay bilgi,görsel paylaşırsan uzaktan da yardımcı olan çıkar. Bozabildiğine göre yapabilirsin kanaatimce ;)

5. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Bülent bey, bir görsel atayım; dediğiniz gibi belki yardımcı olan çıkacaktır.
    Teşekkür ederim ilginize...

6. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Çarpılmak dahil, her türlü elektrik işleri tecrübe etti portal :D Merak etme yapılır bir şekil ;)

7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bende varım kendi powerled armatürümü sıfırdan kendim yapmıştım hemde 2 kere :) yardımcı olurum ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bende varım ben de yapmıştım inceden fikirim var...:rolleyes:

9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Burhan hemşehrimdir beyler ona göre yardım edin, üfff ne hemşehri ayağı çektim.:D Geldi yanıma tanıştım kendisiyle geçen ay.

basma tulumba ve Alparslan bunu beğendi.
  10. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Teşekkür ederim Yusuf bey!!!

Mesut bey sizi bana Allah gönderdi :) Hemen yapışacağım yakanıza... Ne tarafta oturuyorsunuz acaba? Şu garibana ayıracak zamanınız bulunur mu?

Alparslan bey kardeşim, Ankara'da olsan senin kapını bayağı bir çalardım zaten :) Sonunda telefonlarıma çıkmaz olurdun :(

Veysel abi o çayı içemedim ya, kaç gün kabus gördüm bir bilsen. Abi belki de bir ilki yaşadım senle. Biri çay var buyur dedi ve gitmem lazım dedim. Şaka yapmıyorum; üzücü bir anımdır. Seninle tanışmak güzeldi abi, devamını bekliyorum...

veysel bunu beğendi.
  11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Mesut'ta bizim tarafta aynı mahalledeyiz Burhan, bir gün Ankara toplantısı yaparız çayda içeriz muhabbette ederiz, armatür de yaparız. Ankara' da tuzlucular çoğaldı bu ara zaten popülasyon da geçeriz yakında bütün illeri.:D

12. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Abi çok da güzel olur, çok da iyi olur, güzel olur tamam mı :)
    Ben de elimden geldiğince yaymaya çalışıyorum hobiyi ancak arkadaşlar sürekli aynı şeyi yapıyorlar.
    Google'a girip "Reef Tank" yazıyorlar. Gördükleri şeyleri yapabileceklerini hayal ederek, birkaç akvaryumcuyu arıyorlar ve birkaç sıfırı yanyana duyduktan sonra vazgeçiyorlar. Henüz şu aşamayı bir türlü geçemedik. Ama bir gün olacak :)

Artık organizasyonu sen yaparsın Veysel abicim :)

veysel bunu beğendi.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Biz arada sırada akşamları buluşuyoruz. Mesela bu akşam Mesut buradaydı. Bir akşam toplanırız Allah izin verirse sana da önceden haber ederiz toplar gelirsin armatür malzemelerini.
    Evet araştırma bizim işte en önemlisi, ufak bütçeyle harika işler yapan hobiciler var. Bu hobiyi yapmak isteyenleri hobiden soğutmadan yapabileceklerini anlatmak ve göstermek en önemli görevimiz bu olmalı, bana göre böyle.:)

14. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Abi tamamdır, bir dahakine davetliyim o zaman :)

Dediğin doğru da Veysel abi, kime tarif etsem; adamlar ya ATI ya da GIESEMANN armatüre yöneliyor. Şık olduğu için. Şık armatür yapanlar da var, onlar şart değil diyorum. "Yok o kadar güzel olmaz" falan. Yani birisi de demiyor ki; "abi ben bu işi şu kadara yapayım. Ona göre yol alayım." Ama yok... Olan şu ki: çok hoş bir tank hayal edilir. Fiyat hesaplanır ve pahalı bulunarak vazgeçilir... Belki de gerçekten bunu istemedikleri için böyledir; bilemem :)

veysel bunu beğendi.
  15. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Suda var onlar hala akvaryumun disini dusunuyorlar biz ise disindan cok icine bakiyoruz belki de bu yuzden en buyuk fark onlar baslamadan bitiriyor. Biz ise bitiremiyoruz. Ogrenci zamaninda baslayan cok arkadasimiz var akvaryumun uzerinde armatur olarak ne ararsaniz vardir. İmkanlar dahilinde bu hobi ama el emegi bir baska

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

veysel bunu beğendi.
  16. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)

17. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ben uyarım hatta ctesi iftardan sonra olursa sahura kadar vaktimiz olur. :) yok gunduz olacaksa bayramdan sonra... Ramazanda gündüzleri off oluyoeum :) Yaparız dedik ama bir soralım neyi var armatürün?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

18. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin

Biraz bronşları tahriş olmuş amcası bi de öksürüyo :D (Ben de gelirim)

veysel ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  19. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Zaman Cumartesi iftardan sonra Veyselin orada diyelimmi?

20. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Veysel'den izin aldın mı ? :D Ben haftaya freeyim. Bak sahurda aramıyor muyum temo4

Sayfayı Paylaş