1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Prenseslerim Ölüyor !!!!!!!!!

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde mks35 tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. mks35

mks35

İsim:
    Koray SALMANOGLU
    2 hafta once 4 tane sarı prenses almıstım. pazar günüde 4 tane ; sarı (2) ve mavi (2) prenses aldım. Pazartesi, pazar gunu aldıklarımızdan 2 tanesi salı gunude yine pazar gunu aldıklarımızdan 2 tanesi öldü.Acaba ölüm sebepleri hasta olmaları mıydı? yoksa uyum mu sağlayamadılar yada baska bi nedenden dolayı mı öldüler? Neden ölmüş olabilirler?? 2 Hafta once aldıgım sarı prenseslerde ölür mü? ne yapmalıyım... :yazik::yazik:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Koray yaşadıkların üzücü ama akvaryumun hakkında en ufak bir bilgi vermemişsin. Bu durumda sorun olabilecek veya akvaryumda eksik olabilecek unsurları tahmin etmemiz mümkün değildir.

Kurulumu sırasında kullanılan su ve bekleme süresi ve ekipmanlar hakkında bilgi vermelisin.

3. mks35

mks35

İsim:
    Koray SALMANOGLU
    *akvaryum suyu dinlenmiş sudur.
    *Akvaryumun içinde su filtresi vardır.
    *Akvaryumum 16 Lt.

Acaba akvaryumum kucukte yasam alanı dar mı geldi? Çünkü içinde 2 adet sus bitki var... ?

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Koray 16 litrede su sineği bile zor yaşar malesef ki cichlid nasıl yaşasın. Cichlid balıkları bu şartları kaldıramaz. Akvaryumunu büyültmen gerekir veya yaşayanları esnafa verip akvaryumu yeniden sıfırdan kurarak hacime uygun tür beslemelisin.

mks35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş