1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Prenseslerim Su Yüzeyinde

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Alper68 tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Alper68

Alper68

Yer:
    Aksaray
    İsim:
    Alper Ünaldı
    Prenseslerim 1 hafta oldu alalı ama yemi az mı veriyorum günde iki oğün besliyorum bir tutam pul yem atiyorum 1 .5 dkda bittiriyolar ama hala elimi suyun ustune getirince hemen geliyolar suyun ustune cikiyolar yardim eder misiniz 5 sp 5 mp 3 pp.

Ekli Dosyalar:

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Petshop dan alınma sanırım? Çoğu akvarist bu tavrı sergileyen ve ürkek olmayan balıklara sahip olmak ister.Hemen ele gelmeleri insanlara, ortama ve size alışmış olduklarını gösterir.Diğer zamanlar da su yüzeyine yakın yüzüyorlarsa oksijen yetersiz geliyor olabilir?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Alper68

Alper68

Yer:
    Aksaray
    İsim:
    Alper Ünaldı
    Oksijende sıkıntı yok eminim ondan filtrem bsya güçlü hava veriyor üreticiden aldım 2 aydir yem atmadigini soyledi balıkların kendi kendine yasadigini soyledi zaten balıklar zayıf belli sizce yem az mı ne yapayım

4. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Elinize ve size göre hareket etmeleri alışkın olduklarından dolayıdır. Günde 2 ya da 3 öğün idealdir. Onlar doysa da yemeğe devam ederler.

5. Alper68

Alper68

Yer:
    Aksaray
    İsim:
    Alper Ünaldı
    Teşekkür ettim :)

Sayfayı Paylaş