1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Prodac Aquasana ve Bemix Kompoze...

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde lordnelsono6 tarafından 6 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. lordnelsono6

lordnelsono6

Yer:
    Avusturya-Klagenfurt(Orta Avrupa:))
    İsim:
    Yunus Emre Tiryaki
    İyi akşamlar arkadaşlar...

Alışveriş yaptığım bir internet sitesi promosyon olarak tek 150 ml. Prodac Aquasana ürünü göndermiş.Arşatırmalarım sonucunda bu ürünün Sera Aquatan gibi su düzenleyici olduğunu öğrendim.Ama ismini şimdiye kadar hiç duymamıştım.Acaba bu ürünü kullanan arkadaşlar memnun mular üründen?Ayrıca herhangibir yan etkisi vs. var mı?Çünkü içerisinde Aloe Vera adlı bitkiden var.

Ürünün Resmini de Ekliyorum...

İkinci olarak...
    Ben ayda 1 balıklarıma Bemix B vitamini veriyorum.Bunu yeme emdirmek suretiyle yapıyorum.Bazı arkadaşlar direk tankın içerisine boşaltıyorlarmış bence bu nitrat oluışturmaktan başaka birşey değil.Ayda 1 ampul çok geliyor.Acaba açılmış olan bu vitamini bozulmadan nasıl muhafaza edebiliriz?Yani açılmış olan ampulün yarısını bu ay kullanacağım yarısını da muhafaza edip bozulmadan bir daha ki ay kullanacağım.Bunun için sizler nasıl bir yol uyguluyorsunuz?
    Teşekkürler...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Prodac Aquasana ve Bemix Kompoze...

Bemix kullanmıyorum ama yeme emdirerek verilmesini doğru buluyorum. Su düzenleyici için fikrim yok açıkcası ama birkaç kullanımda belli edecektir kendini.

Sayfayı Paylaş