1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Prodibio Yeni Ürün / Coral Vits Stoklarımızda

Başlığı 'Akvaryum Merkezi (Konsept)' kategorisinde Akvaryum Merkezi tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Sevgili Arkadaşlar

Prodibio firmasının tüm ürünleri , Bioptim ve Biodigest 30 ampul kutuları
    ve en yeni ürünü Coral Vits stoklarımıza girmiştir.
    ayrıca tüm Prodibio ürünlerinde Türkçe etiket mevcuttur.

Ekli Dosyalar:

• vits.png
      vits.png
      Dosya Boyutu:
      469,7 KB
      Görüntüleme:
      339
  2. emarch

emarch

İsim:
    emrah aydogdu
    Mert bey, burası konusu değil ama prodibionun spots and velvets ürününden 4 adet kullandım ve 1 tane de yedek elimde tutuyorum. Bu beyaz benek konusunda hastalığın safhası akvaryumun durumu gibi bir sürü faktörler ilacın etkisi konusunda değişim gösterebiliyor bunun da farkındayım fakat Ana akvaryumumda da karantinada da denememe rağmen pek bir etkisini göremedim. Kullanım kılavuzundaki adımları muntazam uyguladığıma inanıyorum. Tekirdağda yaşadığımdan ürünler elime geç geldiğinden her ihtimale karşı prodibionun worms and parasites, spots and velvets ve bacteria and fungi elimde hazır tutuyorum. Sizin bu spots and velvets konusundaki görüşleriniz tecrübeleriniz nelerdir ? İlacın balık üzerindeki beyaz benek bakterilere doğrudan etkisi var mı ? İlaç yoksa sadece bu kistler kuma düştükten sonra yeni (host) balık ararken ki safhada mı etkili ? Hastalığın hangi safhasında uygulanmalı ? İyi bir prodibio tüketicisi olarak sizden bu konuda yardım istiyorum.

3. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Emrah bey evet dediğiniz gibi burası konusu değil fakat kısaca açıklim
    her ilaç maalesef her hastalığı kesin giderecek diye düşünmek yanlıştır. bu ilacın en çok etkisini gösterdiği durumlar hastalığın ilk başladığı saffada kullanmak veya hastalık geçirmiş akvaryumdan beyaz beneği atmak.
    bu ürünün en büyük avantajı reef safe olması tabikide reef safe olduğu için ilaç yoğunluğu diğer reef safe olmayan ilaçlara göre daha azdır.
    Saygılar

emarch bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş