1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Profesyonel yardımlarınız

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde fealp tarafından 11 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. fealp

fealp

İsim:
    tolga demiralp
    1 aydır jaopon balıklarımla beslediğim macracanta yeni aldığım bir japonu tabiri caizse gerek kuyruğunu gerkse başının üstünü delercesine didiklemiş.
    Bugün macracantayı (4 cm) balıkçıma istemeyerek vermek zorunda kaldım
    japon balığımın (5-6 cm)tedavisi nasıl yapabilirim (ayrı tanka koydum) hayvan liğme liğme olmuş

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Tolga bey,balığın tam olarak neresinde ve nekadar hasar var ? Mümkünse resim ekleyebilirmisiniz ?

3. fealp

fealp

İsim:
    tolga demiralp
    Olcay By İlginizden dolayı öncelikle teşekkür ederim. Balığımın iki göüzünün üst bölgesindeki beyin kısmı diye tabir edilen kısmı şuan nasıl anlatayım kazın mış şekilde eti gözüküyor. Ayrıca kuruğuğu tiftik tiftik parçalanmış durumda. Dün balığımı strse girmesin diye yavruyluk içine koydum diğerlerini görsün diye. bu gün 3, gün hala yaşıyor. yem yiyor. Fotorafınıen kısa zamanda ekleyeceğim.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yarayı yakmayan Tentürdiyot ile temizleyip su şartlarını güzel tutar ve beslenmesine dikkat ederseniz toparlayabilir.

5. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Geçmiş olsun.
    Saygılar.

6. fealp

fealp

İsim:
    tolga demiralp
    Çok teşekkür ederim. Temel bey toparlamaya başladı. Özellikle sizin mesajınıza çok sevindim yazılarınızı yakından takip ediyorum. Saygılarımla...

Sayfayı Paylaş