1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Profil Parasına Balık Üretim Setleri

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde atlantis tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. atlantis

atlantis

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Murat Yıldız
    Satılan Ürün:Profilli akvaryum setleri
    Adet Fiyatı:-
    Toplu Alım Fiyatı:100 lira
    Adedi:2 set
    Yaş-Boy-Kg:-
    İli/Semti:Güzelbahçe-İzmir
    İrtibat Bilgileri:05344390707
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler:Alıcıya ait,evden
    Fotoğraf:var.
    Diğer Ek Bilgiler:Setler iki adettir.
    Birinci set 30*30 profilden yapılmış 72*40*140(h) yüksekliğindedir.Ara bölmeleri 61 cm dir.Üzerinde 3 adet 62*40*35(h) ölçülerinde tam ortalarından ara camla ikiye bölünmüş akvaryumlar bulunmaktadır.Setler taşıma sonrası elden geçirilmeli,hafif,yer yer mini paslar içeren profil boya istemesede boyanmalıdır.
    Set budur:

İkinci set 40*40 profilden yapılmış olup110*41*70(h) ölçülerindedir.Ara bölmesi 61 cmdir.Üzerinde alt kısmda ortadan ayırma camla ikiye bölünmüş plastik kapalı ve altlıklı 100*30*47(h) ölçülerinde bir akvaryum,üst kısmda ise 80*40*35(h) ölçülerinde bir akvaryum bulunmaktadır.Bu setin üzerine uygun ayrıca ara camlarla bölünmüş 4 hazneli toplamda 88*40*30 Ölçülerinde atıl bir akvaryumda bulunmaktadır.Bu ücrete dahil değildir.İstenizse kişi ücretsiz olarak onuda alıp götürebilir.Setler taşıma sonrası elden geçirilmeli,hafif,yer yer mini paslar içeren profil boya istemesede boyanmalıdır.
    Set budur:

Setler profil parasına verilmektedir lütfen pazarlık teklif etmeyin.Şov akvaryumu olacak durumda değil üretim akvaryumu konumunda olan bu setleri alacak arkadaş dilerse akvaryumlardan çıkma 15-20 kg civarı kumu ve üzerinde kullanılan pipo ve diğer filtreleride alabilir.

2. atlantis

atlantis

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Murat Yıldız
    Setler satılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş