1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Profil ve Mdf Mobilya

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Merhabalar forum sakinleri;
    Sizlere bir şey sormak istiyorum. İstanbul Anadolu Yakasında ucuza mdf mobilya yada profil sehpa yapan var mı? Ben burda 60 cmlik bir mdf mobilya yaptırayım dedim 150 tl fiyat çıkardılar da :)

Teşekkürler.

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Profil ve Mdf Mobilya

Profil önermem size. :) Belli bir süre sonra çürüyor, sizde anlamazsınız çürüdüğünü akvaryum pat yerde bulursunuz allah korusun, kasa olarak size gürgen öneririm. Çok sağlamdır kendisi. :) Şahsen ben gürgen kasa kullanıyorum çok memnunum sizede tavsiye ederim. ;)

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Profil ve Mdf Mobilya

Görkem'ciğim, o kadar hacimli tanka profil yaptırmana gerek yok, benim 120x50x70 ölçülerindeki tankım doğrudan sunta mobilyanın üzerinde duruyor.

Sana önerim, Bauhaus, Prattiker gibi mağazalarda, o ölçülerde hazır kapaklı dolap bulabilirsin. İkinci alternatif olarak, gene Bauhaus da istediğin ölçülerde ve renklerde, yanları plastik kaplı mdf-lam kestirebilirsin ama topluyabilirmisin bilemem.

4. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Profil ve Mdf Mobilya

Suntadan babamla birlikte dolap yapsam birşey olmaz yani öyle mi? Yaklaşık 1 ay sonra 65*45*35 lik bir akvaryum yapacağımda 102 litre. Suntadan mobilya taşır mı? Ayrıca Murat abi mdf-lam ların fiyatları ortalama ne kadardır?

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Profil ve Mdf Mobilya

Görkem bunu soracağını adım gibi biliyordum. :D

Ölçünü çıkartıp Bauhausa gidip fiyat öğreneceksin, hiç bir fikrim yok. .8.

Yada hazır dolaplardan bakacaksın, onun fiyatıda 60-100 TL aralığında olabilir. burda:gif

6. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Profil ve Mdf Mobilya

Teşekkür ederim Murat abi. Beni çözmüşsün :D

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Profil ve Mdf Mobilya

Bir şeyini daha çözdüm, portalda soru soruyorsun, ama gene kendi bildiğini yapıyorsun. :F :F :F :F

8. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Profil ve Mdf Mobilya

Şimdi üzüldüm abi ne zaman öyle bir şey yaptım? :bilmem:

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Profil ve Mdf Mobilya

Görkem kardesim o hacime gerçekden profil sehbaya gerek yok. 100x50x50 yeni gelicek tankima marangozda mdf sehba yaptirdim sağlammi dersen sağlam ayaklarini sağlam bir ağaçdan yapti bayada kalin. evde kötü durcak gibi değil şık birsey oldu yani 50 tl verdim ben.

10. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Profil ve Mdf Mobilya

Yaptırdığınız yerin adresini verebilir misiniz?

11. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Profil ve Mdf Mobilya

Adresi tam olarak bilmiyorum esenlerde yaptirmistim çünki teyzemin oğlu getirmişti beni. Eğer istersen yarin eklerim ama bende araç vardi getirmesi kolay oldu senin için zor olabilir. Anadolu yakasinda istersen beykozda oturuyorum araştirabilirim senin için tanidiklarim var marangoz..

12. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Profil ve Mdf Mobilya

Çok iyi olur gerçekten.

Sayfayı Paylaş