1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmer Arıyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde helios2007 tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. helios2007

helios2007

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Güneş Erol
    Merhaba,
    30 lt nano akvaryumum icin external ps ariyorum...resimden goruceginiz uzere sump var ama cok kucuk...en:4,5cm boy:8 cm yukseklik:30cm....bu boyutlarda psnolan yada sump tarafina disardan takabilecegim ps'i olan arkadaslar iletisime gecsinler.
    Not:konuyu araniyor formunda yayinliyacaktim fakat telden ilgili form alanini bulamadigimdan buraya actim...bilginize

2. Anil aktas

Anil aktas

Yer:
    istanbul
    İsim:
    anıl aktas
    dostum bende var eski askılı bir tane ama ona çok buyuk gelir kanaatindeyim benim yazdığım acemilere tavsiyeler konusun da videolar da görülüyor eski ps tunzeden evvel askılı bir ps 300 vardı bende ama o akvaryuma çok buyuk uymama durumu da var

3. helios2007

helios2007

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Güneş Erol
    Merhaba;
    Bahsettiğiniz ürün HAQOS PS300 PROTEIN SKIMMER mi? Evet ise ürün dıştan asmalı fakat yüksekliği çok fazla :(
    • Product Size: 10.5 cm x 10.5 cm x 42.5

4. Anil aktas

Anil aktas

Yer:
    istanbul
    İsim:
    anıl aktas
    Aynen dediğiniz gibi ürün yüksek maalesef HAQOS PS300 PROTEIN SKIMMER bendeki

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Motorlu ps aramaya gerek yok, atman veya red sea hava taşlı ps te yeterli olur. Su değişimi takviyeseiyle gayet güzel olur. Şelale tipi istiyorsan dolphin ve resun alma alanlar memnun değil, aqua macro var şelale tip ama fiyat olarak 350 civarı ve her zaman bulunmuyor zannedersem.

6. helios2007

helios2007

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Güneş Erol
    8 cm uzunluk, 4,5 en için uygun ps bulunmuştur :)

Sayfayı Paylaş