1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmer Bilgi Yardımı

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde SerdarKartal34 tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Dün suyunu doldurduğum nanoya kendim protein skimmer yaptım. İçinde 2adet sunset 2 numara tahta hava taşı var. tetratec aps300 ile hava veriyorum ancak kısık ayarda çok sulu topluyo bunu nasıl ayarlıyacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ps biraz daha yukarı doğru çekin, ps gövdesindeki su azalsın. Ps i aşağı yukarı doğru çekerek seviye ayarı yapın kısaca. Ayar yaparkende suya yem vs atılmadığı el değmediği zamanlarda yapılsın.

3. Abi çok aşağıya iniyor, bu sefer köpük hiç yukarıya çıkmıyor ama büyük sözü dinle demişler eve gidince deneyeceģim. :)

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 28 Temmuz 2015
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yavas yavas ayarlayarak git, ama yukarda dediklerimi uygula. Motor ayarlı ise ilk önce ayarı kısara dene. Ayar yaptıktan sonra bırak bir gün toplamıyir deyip terkrar suya batırma.

5. tamam abi şu anda işteyim dediklerini akşam deneyip tekrar yazıcam teşekkür ederim ilgilendiğin için.

veysel bunu beğendi.
  6. Abi galiba dediğin gibi tutturdum teşekkür ederim...

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş