1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmer Fiyatları

Başlığı 'Protein Skimmer Modelleri' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.098
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Protein skimmer fiyatları çeşitler arasında, modeller, güç dengesi ve markaları arasında protein skimmer fiyatı farklılık içerir. Elbette, düşünce olarak bakıldığında protein skimmer araştırması yapmak deniz akvaryumu kurulumu yapmayı düşünen veya protein skimmer değiştirmek niyetinde olanları araştırdığı konular arasında. Yazı içinde protein skimmer fiyatları modelleri hakkında bilgiler, iç kaynak linkleri ile araştırma aşamasında olanlara rehber olmaya çalışacağım. Genel olarak Protein Skimmer Ne işe Yarar merakınız varsa linki ziyaret edebilirsiniz.

  Protein Skimmer Fiyatları ve Bubble Magus Protein Skimmer Modelleri Nasıl?

  Protein Skimmer Fiyatları.jpg

  Akvaryum hacimlerinin oranı tek başına yeterli güçte protein skimmer modeli belirlemenize olanak tanımaz. Protein skimmer fiyatı bazında ise sadece rakam kıstası yapmak işinizi görecek protein skimmer sahibi olmanıza olanak sağlamaz. Hacimler kadar deniz akvaryumu canlıları niteliği, boyutları ve sayıları önemli bir konudur. Eğer canlı yükünüzü belirlemiş ve buna göre yetebilecek protein skimmer modelini fiyat olarak kıyaslamış almış iseniz, hedefinize sadık kalmak zorundasınız. Esneme yapmak ancak belli koşullar ile mümkündür. Bubble Magus Protein Skimmer Nac7-Performans ve Yeterlilik verimi ile akvaryuma hitap edebilecek yapıda olan ve en uygun protein skimmer fiyatları içeren marka durumunda. Elbette protein skimmer fiyatları uygunluğu kullanılan skimmer motoru, gövde ve güç oranı ile belirlenmiştir. Belirli bir kaliteye sahip olmasıyla fiyatları uygundur ifadesi kullanılıyor. Çok daha uygun marka ve modeller bulunabilir ama birçoğu gerçek anlamda faydadan uzaktır. Bu sonuçla, Bubble magus protein skimmer ortalama 300 ile 750 Lira arasında değişen model fiyatları ile en uygun skimmer fiyatı olan markadır. Farklı bir ürün olan Nyos protein skimmer ise yeni duyulan ve hobiye giren markalardan biri. Oldukça güzel tasarıma sahip ve performans tecrübe aktarımları fene değil.

  Protein Skimmer Fiyatları ATB Protein Skimmer Fiyatı ve Değerlendirmesi


  Protein skşimmer ATB Skimmer Fiyatları.jpg

  ATB protein skimmer fiyatı baktığımızda çok uygun diyemeyiz ama kalitesi çok iyi olan ve bazı çok ön plana çıkan aşağıdaki markalardan daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. ATB protein skimmer kendim kullanıyorum. Gayet memnun olmakla birlikte, yedek motor ve parçası rahat bulunabilen az sayıda yabancı marka modelden biri. Çeşitli hacimlere uygun güç ve ebatlarda üretilmiş olmalarıyla seçim aralığı oldukça geniş.1.100 ile 2.750 Lira arasında değişen rakalmara sahipler.

  Protein Skimmer Fiyatları Tarafında Bubble King Protein Skimmer Ne Alemde?


  Bubble King Protein Skimmer fiyatları.jpg

  Bubble king protein skimmer fiyatları ise oldukça yüksek fiyatlara sahip ama kalitesi pek tartışılmayan bir ps modeli olduğunu belirtmek gerek. Kullanılan protein skimmer motoru ozon ilavesine ayrı uç barındırır ve köpük kalitesi oldukça iyidir. Protein skimmer modelleri açısından gövde tasarımı önemli bir unsur ama ps motoru asli olarak toplama verimini ortaya koyar. Kısaca, görünüme aldanmak yerine, satılık protein skimmer ararken motor performansını dikkate almak gerekir. Bubble king protein skimmer fiyatları ise 2.000 ile 3.000 lira arasında değişir.

  Protein Skimmer Fiyatları Reef Octopus Protein Skimmer Tercih Edersem?


  Reef Octopus Protein Skimmer fiyat.jpg

  Reef ectopus protein skimmer ortalama rakamlara sahip demek mümkün. Son olarak kullandığı bubble blaster ps motoru çok daha efektif bir protein skimmer yapısı ortaya çıkarmıştır ve toplama verimi %50 artmıştır. Protein skimmer fiyatları konusunda ciddi araştırma yapanların bu markaya da göz atması tavsiyemdir. Motoru biraz diğer markalara göre yüksek wat harcaması yapar ama tolere edilebilecek düzeylerde olan bir fark diyebiliriz.

  Protein Skimmer Fiyatları Açısından Alternatif Skimmer Modelleri

  Örnek olarak, bazı protein skimmer modelleri kendisinden refugium alanı sunar. Bu modeller daha çok nano deniz akvaryumu modellerine hitap eder. Örnek vermek gerekirse, Aerofuge protein skimmer bunlardan biridir. Aerofuge protein skimmer fiyatı çok ucuz sayılmaz ama artı faydalarından yararlanmak istendiğinde araştırmaya değer bir model olarak karşımıza çıkıyor. Protein Skimmer model fiyatları esnafa göre değişiyor, bunu daha önce belirtmiştik. Bu açıdan araştırma yaparken biraz gezinmeniz yerinde olur. Protein skimmer seçimi yaparken hacim, canlı yükü, genel deniz akvaryumu ekipman yapısını göz önüne alarak yapmak yerinde olur.

  Akvaryum Portalı
   
  Düzenleme: 19 Şubat 2016
  BulentS, barbs, barabelli ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
 2. Alparslan

  Alparslan

  Mesajlar:
  19.505
  Yer:
  Kartal-İst
  İsim:
  Alparslan İşken
  Nac curve nete kargoyla alabileceğim bir yer bilen var mı?...
   
 3. cimlikaya

  cimlikaya

  Mesajlar:
  2.208
  Yer:
  İST.
  İsim:
  Teoman Çimlikaya
  Aquamarket sanal pazarda sattığını söylüyor telefonla bi ara .
   
  Alparslan bunu beğendi.
 4. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  9.981
  Yer:
  İstanbul
  Alparslan pis döverim.Biz burda neyi bekliyoruz.
   
  Alparslan bunu beğendi.
 5. Alparslan

  Alparslan

  Mesajlar:
  19.505
  Yer:
  Kartal-İst
  İsim:
  Alparslan İşken
  Döv valla...temo25
   
  YMR_AY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş