1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmer Olmadan

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Beyaz Moli tarafından 5 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Beyaz Moli

Beyaz Moli

İsim:
    Metehan Coşkun
    Protein skimmer olmadan ben deniz akvaryumu kurma aşamasındayım, bir kaç eksik kaldı. Onlarda bitince kuruma başlayacağım, neyse konuyu baya dağıttım. Ben protein skımeri istemiyorum, çünkü çok ses yapıyormuş; Akvaryum benim odamda olduğu için uyumam çok sorun olacak.

Şimdi sorularıma geleyim:

Gece yatarken protein skimmer fişini çeksem olur mu ?
    Protein skimmer sesini durduracak şeyler var mı ?
    Başka öneriniz var mı?
    Yada sessizi var mı ?
    Cevaplarsanız için çok şimdiden teşekkür ederim...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Mayıs 2016
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Metehan Ps nin fişini gece çekmek olmaz 7/24 çalışmalı hem sonra iyi pir Ps nin sesini duyamazsın. Sen kaç litrelik akvaryum kurmak istiyorsun?

3. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Metehan bu söylediklerini nereden okudun,nereden öğrendin bilmiyorum ama dersine iyi çalışmamışsın belli.Kurulum konularını okumaya devam et.

4. Beyaz Moli

Beyaz Moli

İsim:
    Metehan Coşkun
    Bu sitede hiç bir şey okumadım şimdi onları okuyorum ama çevremde 2 -3 kişide var ve hep çok gürültülü oldugunu sölüyor 30 litre sump
    suz

5. Zeugma

Zeugma

Yer:
    istanbul
    İsim:
    ümit demirel
    Gece nefes almadan ve tuvaletin var ve sabaha kadar mecbur bekleyeceğini düşün! yapabilirsen eminim balıklarda yapar!
    Ve bahsettiğin 30 lt akvaryum ben 1000 lt akvaryumda 1 saat elektrik kesintisinde ups jenaratör oksijen tüpü devreye sokuyorum otomasyonla bence sen iyice okumalısın ve akvaryumun sump kısmına yalıtım yapmalısın.

Beyaz Moli ve YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş