1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmer Satışı Hakkında Bilgiler

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Protein skimmer satışı tuzlu su kurulumu aşamasında olan arkadaşlarımızın merak konusu. Bunca protein skimmer modelleri arasında kafanız karışabilir, bu alet ne kadar önemli ki bu kadar para vereceğiz diyebilir. Forum içinde elbette birçok makale var, buna Protein Skimmer Kurulumu dahil. Biz biraz da modellerin açılımlarına ve protein skimmer satışı ne durumda buna bakalım.

Protein skimmer satışı.jpg

Protein Skimmer Satışı ATB Protein Skimmer Fiyatları Nasıldır?

ATB protein skimmer satışı fiyat bazında çok ucuz değildir ama etkili bir performasa sahiptir. Aslında zaman ilerleyip birçok farklı marka akvaryum hobisi hayatımıza girdiğinde ATB dahi alay konusu olabiliyor. Ancak bu ekipman şahsen benim açımdan üst düzey bir ekipman. ATB protein skimmer kendim kullanıyorum ve memnun olmakla birlikte, yedek motor ve parçası rahat bulunabilen az sayıda yabancı markadan biri. Çeşitli hacimlere uygun güç ve ebatlarda üretilmiş olmalarıyla seçim aralığı oldukça fazla sayılır. Fiyat bakımından 1.100 ile 2.750 Lira arasında değişen rakamlara sahip.

Protein Skimmer Satışı Bubble Magus Tarafında Ne Ayak?

Skimmer üreticileri farklı açılımlar sunarak bizleri kendilerine çekmeye çalışır, bu son derece doğaldır. Bazıları cafcaflı görünüm sunar ama icraat yoktur, bazıları bunu dengeler ve protein skimmer satışı tarafında size cazip görünür. Tam bu noktada bubble magus bu tarz bir ekipmandır. Özellikle protein skimmer satışı veya satın alma açısından ideal. Belli oranda ihtiyaca cevap veren modeller üretikleri bir gerçek. Fakat, düz mantık içerisinde sadece protein skimmer fiyatı araştırması yapmak deniz akvaryumu kurulumu arzusunda olan veya elinde bulunan eski ekipmanını değiştirmek isteyenleri yanlış bir karar almaya itebilir, yarı yolda bırakacak bir ekipman satın almak pek doğru olmasa gerek. Eğer canlı yükünüzü belirlemiş ve buna göre yetebilecek protein skimmer modelini fiyat olarak kıyaslamış almış iseniz, hedefinize sadık kalmak zorundasınız. Esneme yapmak ancak belli koşullar ile mümkündür. Bubble magus protein skimmer satışı olarak bakacak olursak, akvaryuma hitap edebilecek yapıda olan ve en uygun skimmer fiyatları içeren marka durumunda. Kararın doğruluğunu sadece fiyatlara bakarak vermiyoruz elbette. Motor, gövde ve güç oranı ile belirlenmiş bir ekipman yapısının akvaryum üzerindeki tecrübeleri kıstas alınır. Çok daha uygun marka ve modeller bulunabilir ama birçoğu gerçek anlamda faydadan uzak. Bu sonuçla, Bubble magus protein skimmer ortalama 300 ile 750 Lira arasında değişen Protein Skimmer Fiyatları | Akvaryum Bilgi Portalı ve Forumu içeriyor.

Protein Skimmer Satışı Bubble King Protein Skimmer Ekipmanı

Bubble king satışı açısından fiyatı oldukça yüksek gibi görünüyor. Fakat, kalitesi pek tartışılmayan bir ps modeli olduğunu için hak ediyor görüşü hakim. Kullanılan protein skimmer motoru ozon ilavesine ayrı uç barındırır ve köpük kalitesi oldukça iyi. Skimmer konusunda gövde tasarımı önemli bir unsur ama ps motoru asli olarak toplama verimini ortaya koyar. Kısaca, görünüme aldanmak yerine, PS ararken motor performansını dikkate almak yerinde olur. Bubble King Protein Skimmer fiyatı 2.000 ile 3.000 lira dolaylarında gezinir.

Protein Skimmer Satışı Reef Octopus Bize El Sallıyor mu?

Skimmer satışı tarafında Reef octopus ortalama fiyatlar içerir. Bubble blaster Protein skimmer motoru kullanır ve oldukça efektif iş görür. Bu motor bence %50 güç artırmıştır. Protein skimmer satışı konusunda ciddi araştırma yapanların bu markaya da göz atması tavsiye ederim. Motor açısından birazcık yüksek wat harcaması yapar hatırlatmasında fayda var. Bazı ülkelerde protein skimmer satışı açık artırma ile bazı bulaşma mekanlarında yapılıyor. Aslında çok ilginç bir fikir gibi geldi bana.:)

Makaleler içinde sizlere bazen dış linkler veriyorum, bunun amacı kıyaslama yapmanız, ve ekipmanları daha iyi tanımanıza yardımcı olmak. Sonuç olarak en iyi satış ve alış işlemi bilinçli yapılan protein skimmer satışı işlemidir.

Akvaryum Portalı

Düzenleme: 14 Mayıs 2016
    murat parin, Emre_E, Alparslan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş