1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmer Satılık

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde TAN3R tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. TAN3R

TAN3R

İsim:
    Taner TEMİZ
    Bir arkadaşıma ait Hydor performer 1000 DP duo Protein skimmer satılıktır kendisi forumdan ilan açmayı bilmediğinden benden rica etmiştir.Cihaz üç ay kullanılmıştır,toplama kabında küçük bir çatlak olup slikonla yapıştırılmıştır ve sorunsuzdur.Gövdede hiçbir sorun yoktur,fiyat olarak 550 tl'dir.Tel: 0505 494 55 86 Taner Temiz.
    Genel Özellikler Etkili protein yok etme ve şaşırtıcı köpürtme özelliği, Performer etkili su ve köpük sirkülasyonunu, sudaki partiküllerin yok edilmesini, ana haznede yüksek hava yoğunluğunu, çok düşük ses düzeyini ve düşük enerji tüketimini garanti eder. Kullanımı oldukça kolaydır. Tüm cihazlarda toplama haznesinin üzerinde bir halka bulunur ve su borularının yüksekliği ayarlanabilir. Ürün kutusunda 1 adet L20 ve 1 adet L35 model kafa motoru bulunmaktadır. 1300 litrelik akvaryumlar için uygundur. Yükseklik: 61 cm. Taban Genişliği: 33,5x36 cm. Köpürtme Pompaları: L30

TencoMelih bunu beğendi.
  2. TAN3R

TAN3R

İsim:
    Taner TEMİZ
    Arkadaşlar fotoğtaftaki toplama kabındaki çatlağı belirtmiştim.Toplama kabı orijinal yenisi ile değiştirilmiştir,alacak arkadaş ps'yi tamamen çiziksiz ve çatlaksız olarak alacaktır.Arkadaşımın acil paraya ihtiyacı olduğundan fiyat 450 tl'ye indirilmiştir.Sıfır fiyatı 1650 tl. civarındadır ve sıfırdan farksızdır.
    Tel: 0505 494 55 86

Arkadaşının paraya ihtiyacı olduğundan acil satılması gerektiğinden fiyat 400 tl ye inmistir.

TencoMelih bunu beğendi.
  3. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Herşey nasip kısmet diyerek söze başlamak gerekir. Bir kaç gün içinde kararımı kesinleştirdiğimde alabilirim. talibim, ama bunu bana ayırın diyemem. Akvaryuma ve ölçülerine kesin karar vermek için yarın bir yere gitmem gerekiyor. Ondan sonra şekillenecek bazı şeyler.

Hayırlı olsun her halikarda..

TencoMelih bunu beğendi.
  4. TAN3R

TAN3R

İsim:
    Taner TEMİZ
    Hayırlısı diyelim burak bey nasip kısmet,saygılar.

5. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Hayırlısı her halikarda :)

Yarın ola hayrola...

6. TAN3R

TAN3R

İsim:
    Taner TEMİZ
    Son fiyat 350tl.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Dostum ben buna talibim, arıyorum birazdan

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. hallori

hallori

İsim:
    Halil YARMACI
    Satış gerçekleşti mi acaba?

9. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Selamlar. Ps'i alamayacağımı ürün sahibine arayıp söyledim.
    Satış devam ediyor arkadaşlar, henüz ürün satılmadı.
    Güzel ürün, güzel fiyattı. Hayırlı satışlar.

Sayfayı Paylaş