1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

PS İÇİN MİL YAPIMI

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde ayrancı tarafından 20 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Arkadaşlar aranıyor ilanında da yazdığım gibi Ps temizliği esnasında mili kırıldı hafta sonu ve bayram dolayısıyla bulmak imkansız olduğu için bende kumpasla ölçüp 3mm lik evde bulunan bir çelik şişi aynı ölçülerde kesip taktım ve çalıştırdım,acil durumlar için pratik bir çözüm diye paylaşmak istedim ,şimdi orjinal mil bakıyorum yedek dursun ,

Ekli Dosyalar:

2. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Pratik zeka ayrı bir lüks elinize sağlık ;)

3. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Malesef her yedek parçayı bulmak çok zor,hala araştırıyorum ve takım almak zorunda bırakılmak ta cabası,tam 100 tl

hiter bunu beğendi.
  4. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Sizin yaptığınızı 2013te ben kafa motorunda yaşayıp 3mm'lik alüminyum örgü şişini keserek yapmıştım. Dilerseniz kaç cm boy olacak söyleyin elimde karbon fiber 3mm çubuk var kesip göndereyim. Orjinalinden daha sağlam olur

5. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Vallahi Süper olur dostum ben akşam kırık parçaları ölçüp size yazarım ,benim numaram 05356201943 whatsap açık .Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş